1. Новини Закарпаття

Приватна клініка Біляка Особливості діяльності клініки

Клініка Біляка – приватна лікарня, яка була заснована Заслуженим лікарем України Біляком Степаном Томовичем у 1992-му році.

Клініка Біляка – приватна лікарня, яка була заснована Заслуженим лікарем України Біляком Степаном Томовичем у 1992-му році.

Медичний заклад спирається на лікування гінекологічних, онкологічних, урологічних захворювань лапароскопічним методом

Особливості діяльності клініки

Клініка Біляка – приватна лікарня, яка була заснована Заслуженим лікарем України Біляком Степаном Томовичем у 1992-му році. Медичний заклад спирається на лікування гінекологічних, онкологічних, урологічних захворювань лапароскопічним методом. Застосування спеціалістами щадної техніки лапароскопії дозволяє уникати складної реабілітації та зберігати функціональність важливих органів.

Призначенню хірургічного втручання та його виконанню передує обов’язкове і ретельне обстеження пацієнта. Для цього застосовується новітнє обладнання, в тому числі УЗД апарати та комп’ютерні томографи. План лікування розробляється індивідуально для кожного пацієнта залежно від ситуації, отриманих результатів обстежень.

Напрямки діяльності клініки

Клініка Біляка здійснює роботи за наступними напрямками:

  • проведення лапароскопічних хірургічних операцій для лікування хвороб нирок, сечового міхура, печінки, кишківника, чоловічих та жіночих статевих органів;
  • урологічні оперативні втручання – резекція ниркових кіст, видалення каміння з нирок та сечоводу, видалення доброякісних або злоякісних новоутворень органів сечовивідної системи;
  • лікування гінекологічних проблем – видалення кісти яєчника, міоми матки, поліпів шийки матки та інші процедури для відновлення жіночого репродуктивного здоров’я;
  • операції для відновлення чоловічих статевих можливостей – обрізання крайньої плоті, корекція короткої вуздечки, видалення гідроцеле оболонки яєчка, лікування інших хвороб.

Спеціалісти Клініки Біляка зосереджуються на проведенні класичних операцій, однак за певних обставин здійснюють видалення органів лапароскопічним методом. Видалення нирки, сечового міхура, яєчника, простати, жовчного міхура та інших важливих для чоловіка або жінки органів проводиться лише за наявності показань, коли є загроза життю людини.

Переваги звернення до Клініки Біляка

У Клініці Біляка відмовились від проведення відкритих операцій, під час яких сильно травмуються тканини, виникає велика крововтрата. Усі хірургічні втручання проводяться лапароскопічним шляхом через невеликі проколи на череві. Це робить процедури більш безпечними та дозволяє пацієнтові швидше повернутись до повноцінного життя.

Тому після операції пацієнт може провести мінімальну кількість часу у клініці, а продовжувати реабілітацію вдома. Однак протягом усього відновлювального періоду людина знаходиться під пильним контролем лікаря, який дає рекомендації, проводить контрольні обстеження до моменту повного одужання та за відсутності рецидивів.

Джерело: сайт bilyak.com.ua