1. Новини Закарпаття

Пропонуємо купити зарядний пристрій для авто в магазині Shurik - UA

Реалізуючи авто зарядні пристрої, інтернет-магазин «Shurik-UA» пропонує вашій увазі широкий спектр модифікацій товарів цієї категорії. Використовуються ці пристрої для виключення автоматичної розрядки акумулятора, падіння ресурсу якого стає проблемою в холодний період року.

Призначені для зарядки акумулятора пристрої магазин «Шурик» реалізує на взаємовигідних умовах. Товари, що поставляються в наш магазин заслуговуючими довіри виробниками,  є надійні і довговічні.

Параметри вибору зарядного пристрою для акумулятора автомобіля

Для того, щоб підібрати оптимальну варіацію зарядного пристрою для авто акумулятора, передусім слід відштовхуватися від наявної у напруги максимальної величини: для легкового автотранспорту ідеальна варіація 12 V, а варіант 24 V може застосовуватися як для вантажного транспорту, так і для автомобільного. Важлива і місткість: оптимальний її параметр для більшості випадків — від 80 А/ч до 100.

Крім того, при виборі даного пристрою слід враховувати такі складові:

  • призначення;
  • місткість і напруга;
  • принцип роботи і наявність ефективного струму;
  • тип АКБ і технологію;
  • тип управління;
  • наявність систем контролю і індикації;
  • наявність додаткових можливостей.

У магазині «Шурик» ви завжди можете купити зарядний пристрій для авто за конкурентоздатною ціною. Завдяки усебічній інформаційній підтримці ви підберете для себе варіант, що ідеально відповідає конкретним критеріям.

На які категорії підрозділяється зарядний пристрій для авто акумулятора

Залежно від властивої призначенню специфіки зарядний пристрій для акумулятора автомобіля підрозділяється на наступні варіації:

  1. Пристрій зарядний. Така модифікація використовується виключно для того, щоб заповнити місткість АКБ - або в режимі бусту, або в звичайному режимі. Режим бусту являє собою 5-10-хвилинну зарядку акумулятора, що має на меті завести автотранспортний засіб. Для запуску двигуна цей тип пристрою не використовується, оскільки він не може видавати струм великої потужності.
  2. Пуско-зарядний пристрій. З його допомогою заповнюється заряд і автомобіль здатний завестися за ситуації, коли акумулятор сів повністю. Якщо необхідно здійснити екстрений заклад, то пристрій слід підключити до мережі електроживлення.

Спектр подібної продукції включає також пускові системи, але вони використовуються лише для запуску двигуна за наявності батареї, що сіла.