1. Новини Закарпаття

Композитна терасна дошка – якість та довговічність

Є безліч видів терасної дошки із дерево-композитного матеріалу. Розрізнено склад і тип профілю, а також з'єднання та спосіб обробки проти ковзання. Якісна та надійна деревно полімерна терасна дошка для вас – на сайті ДПК Маркет. Відвідавши сайт у зручний час, ви зможете ознайомитись з гідними пропозиціями в інтернет-магазині, зробити вибір та оформити замовлення, із швидкою та надійною доставкою.

Терасна дошка має безліч переваг. Варто виділити деякі з них:

  • матеріал не вицвітатиме з часом під впливом сонячних променів;
  • довговічність – важливий аргумент на користь подібного вибору, термін служби складає від 20 до 50 років;
  • ппожаробезопасность та високоекологічність – сажні характеристики.

За подібним покриттям не потрібен особливий догляд. Достатньо періодично очищати терасну дошку за допомогою води та миючих засобів. Варто виділити міцну поверхню та здатність витримувати підвищений вплив механічного характеру. Міцне вологостійке покриття демонструє найкращі показники щодо експлуатації в умовах тривалого зимового періоду. Терасна дошка з полімерного композиту чудово поводиться в умовах підвищеної вологості. Подібний матеріал затребуваний для терас та оздоблення басейнів, а також сауни та бань.

Композитна терасна дошка не піддається впливу кліматичних умов. Подібний матеріал успішно використовують як для покриття зовнішніх об'єктів, чи то веранди чи тераси, причали чи ганок, так і для роботи у внутрішніх частинах будівель з постійною вологою.

Укладання терасної дошки проводиться швидко та легко. Можливі різні способи обробки - можливе розпилювання та свердління, вбивання цвяхів або вкручування шурупів.

Можлива пустотіла та повнотіла терасна дошка. Повнотіла здатна витримувати значні навантаження. Пустотілу успішно використовують для приватного будівництва.

Якщо ви розгубилися і самостійно не можете зробити вибір, достатньо зателефонувати і отримати консультацію фахівців. Вони компетентно дадуть вичерпні відповіді на запитання, що виникли у вас, і допоможуть зробити правильний вибір, залежно від поставлених цілей і завдань.