1. Новини Закарпаття

Мастурбатор як один зі способів досягнення оргазму в чоловіків

Сексуальні іграшки для самозадоволення чоловіків мають назву мастурбаторів. Вони бувають різних змін і розмірів, їм властиві багато функцій. Найпростіші мастурбатори зазвичай мають зовнішній вигляд:

  • попки;
  • спокусливих губ;
  • піхви;
  • анального отвору.

Для комфортного та безпечного використання мастурбаторів необхідно застосовувати лубриканти. Залежно від розмірів вони бувають такими, які можна помістити в руці, а також вибрати середній або великий. Мастурбатори https://kazanova.ua/vagini-i-masturbatori/ всередині мають приємну текстуру, схожу на відчуття з реальним контактом.

Багато чоловіків використовують девайси для самозадоволення, оскільки не всі партнерки готові експериментувати в сексі. Тому мастурбатори у вигляді попки або губ часто рятують у подібних ситуаціях. Вони також підходять для одиноких чоловіків або тих, хто має часті перерви в сексуальних стосунках.

Завітаючи на сторінки секс-шопу Казанова, можна детально познайомитися з функціями різних видів мастурбаторів. Ми пропонуємо додаткову консультацію в процесі пошуку необхідного товару. Висока якість та відмінний асортимент девайсів за доступними цінами є важливими принципами секс-шопу Казанова.

Вибираємо мастурбатори правильно

Серед популярних видів мастурбаторів є досить оригінальні, наприклад у вигляді силіконового яйця від Tenga. Усередині вони порожнисті. Мастурбатор-яйце надягають на член і розтягують по всій довжині. Цей зручний аксесуар підходить для подорожей, оскільки дуже компактний і не схожий на сексуальну іграшку.

Перед вибором мастурбатора важливо звернути увагу, із чого він зроблений:

  • кібершкіра;
  • силікон;
  • гума;
  • гель;
  • латекс.

Ряд багаторазових мастурбаторів оснащені функціями нагрівання, обертання чи вібрації. Крім цього, деякі аксесуари для самозадоволення видають стогін або мають відсік для змазки, яке «виділятиметься» в процесі використання.

Важливо пам’ятати, що сексуальна активність — це суто індивідуальний процес, тому мастурбатори незамінні в тих випадках, коли жінки немає поруч або вона тимчасово не виявляє бажання займатися сексом. Тривала утримання та застій сперматозоїдів негативно впливає як на фізичний, так і психологічний стан здоров’я.

Догляд мастурбаторів включає ретельне очищення спеціальними клінерами, які також представлені на сторінках секс-шопу Казанова. Їх варто завжди зберігати в сухості та чистоті.