1. Новини Закарпаття

Чи варто приймати вітамінні добавки

Чи варто приймати вітамінні добавки

Найбільшу кількість вітамінів кожна людина може отримати з харчових продуктів, але інколи вони не засвоюються в організмі. Тому на допомогу можуть прийти добавки, які можливо знайти за посиланням usavitamines.com.ua Вони містять безліч різних вітамінів, мікроелементів і навіть біологічних сполук, які приносять користь людині.

Кому потрібні вітаміни

Для початку слід відзначити, що жодна добавка не може замінити раціон, але додаткове вживання таких препаратів допоможе отримати достатню кількість мікроелементів та вітамінів. До людей, яким потрібно вживати такі препарати, відносяться:

  • вагітні жінки;
  • ті, хто пережили голодування;
  • особи, які мають проблеми зі всмоктуванням речовин у кишково-шлунковому тракті;
  • спортсмени;
  • вегани.

Тим, хто щодня вживає збалансований раціон, приймання таких вітамінів може бути непотрібний. Оскільки продукти харчування мають достатню кількість, а деякі добавки можуть містити високу дозу певних вітамінів. Тому в деяких випадках потрібно проконсультуватися з лікарем перед вживанням тих чи інших препаратів. 

Як підібрати вітаміни

Існує два види вітамінних добавок:

  • перші — це натуральні, які легше засвоюються організмом та мають більш позитивний вплив;
  • другі — це синтетичний варіант, який відрізняється низькою ціною, але користь від них може бути менше, оскільки вони мають хімічний склад і в деяких випадках компоненти практично не зв'язуються з органікою організму. Тому вони можуть погано засвоюватися.

Варто відзначити, що синтезовані комплекси можуть призвести до того, що організм починає втрачати здатність засвоювати вітаміни з їжі. Тому при виборі таких препаратів краще віддавати перевагу саме натуральним або сирим вітамінам.

Підбирати вітаміни потрібно виходячи з потреб організму. В деяких випадках люди роблять поспішні висновки в тому якого саме компоненту не вистачає в організмі. Наприклад, деякі люди можуть помітити втому, слабкість, проблеми з апетитом, погіршення стану шкіри і роблять висновки, що в їх організмі не вистачає якогось конкретного вітаміну. Але це не зовсім правильне визначення, оскільки будь-які симптоми можуть мати інші проблеми. Тому для того, щоб знайти ідеальний комплекс вітамінів потрібно заздалегідь звернутися до лікаря та пройти необхідні аналізи.