1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Експерти Codes склали список вигідних пропозицій інтернет-магазинів, які допомагають економити

26
Без регіону (не видаляти!)

Експерти Codes склали список вигідних пропозицій інтернет-магазинів, які допомагають економити

За оцінкою соціологів понад 86% українців змушені економити, зменшуючи кількість покупок. Люди відмовляють собі в придбанні нового одягу, побутової техніки, продуктів, скорочують витрати на відпочинок, а то й зовсім відмовляються від нього. Причина в скороченні доходів та зростанні цін. 

Але експерти Codes упевнені, що вихід з ситуації є, адже на споживчому інтернет-ринку існує немало дієвих інструментів економії. Можна заощадити безпосередньо під час замовлення товару або накопичувати бонуси, а потім використати їх для наступної покупки.

Варіанти зниження витрат

Продавці зацікавлені в збереженні та збільшенні попиту, тому намагаються заохотити споживачів. Скористатися вигідними пропозиціями можуть усі, хто бажає. Достатньо вибрати один чи кілька способів економії з запропонованого списку.

  1. Промокоди на знижку. Найбільш поширений та простий у застосуванні метод скорочення витрат. Вони безплатні, діють упродовж місяця або й довше, розповсюджуються на багато торгових позицій. Отримати коди на знижку можна на офіційних сайтах. Та значно вигідніше скористатися спеціальними ресурсами, на яких зібрані актуальні промокоди інтернет-магазинів, на зразок https://codes.com.ua/ та заощадити значну суму. Наприклад, промокод Moyo з https://codes.com.ua/shops/moyo-ua здешевлює вартість товару на 25% або “додає” 100 балів на бонусний рахунок.
  2. Кешбек. В Україні програма почала діяти відносно недавно, але активно набирає популярність. Суть пропозиції у поверненні частини витрачених при покупці грошей на картковий рахунок споживача за умови безготівкового розрахунку. Виплати складають від 3% до 20%, здійснюють їх банки або компанії-посередники. 
  3. Акції. Інтернет-магазини організовують їх у різних форматах, присвячують певним подіям, наприклад, дню святого Валентина чи 8 березня. Акційні пропозиції магазини також роблять окремим категоріям споживачів: студентам, пенсіонерам, молодим мамам, новим та постійним клієнтам. Під акцію нерідко потрапляють нові колекції чи залишки старих. Це може бути, приміром, “Товар тижня” чи “Знижка на продукцію бренду”. Дізнатися про акційні знижки можна на сайтах інтернет-магазинів, їх сторінках у соцмережах та на спеціальних сайтах-агрегаторах, таких як codes.com.ua.
  4. Розпродажі. Крім відомої Чорної п’ятниці, бувають сезонні, передсвяткові чи у зв’язку з закриттям магазину. Знижки у період розпродажів “стартують” здебільшого з 50% та можуть досягати 90-95%. Щоб не пропустити вигідний час для покупки, варто підписатися на email-розсилку чи повідомлення у месенджерах. Принагідно зазначимо, що за підписку інтернет-магазини часто пропонують додаткові знижки.
  5. Придбання уцінених товарів. Продаж продукції за зниженою ціною досить поширена практика. У багатьох онлайн-магазинах навіть є окремі розділи “Уцінка”. Потрапляють туди не лише товари, термін придатності яких незабаром закінчиться, а й, приміром, з пошкодженим упакуванням чи незначними дефектами корпусу. Для подарунка такий варіант навряд чи підійде, а для власного використання цілком прийнятний. 

Заощадити можна й на безплатному доставленні, коштом продавця. Багато ритейлерів такий варіант прийняли як норму. Окремі пропонують безплатне доставлення при замовленні на визначену суму чи, скажімо, за реєстрацію, написання відгуку, підписку на розсилку новин.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber