1. Новини Закарпаття

Гідравлічні преси RUF

RUF являється лідером на світовому ринку по виробництву гідравлічних брикетувальних машин.  Даний брикетувальний прес може використовуватися для брикетування металу, дерева, алюмінію, біомаси та інших залишкових матеріалів.

Особливості гідравлічного пресу RUF

Брикетування – важлива процедура, яка має безліч переваг. Завдяки їй вдасться зменшити об’єми сировини, зекономити час та витрати на транспортування і зберігання. Освоїти новий напрямок рекомендується по наступним причинам: висока вартість брикетів, тривале горіння (понад 4 години), можуть використовуватися як в домашніх умовах, так і на підприємствах.

Перш ніж почати займатися брикетуванням, необхідно розглянути спеціальне обладнання. Першим помічником у цій справі стане гідравлічний прес. До вибору потрібно підійти відповідально, оскільки саме від обладнання буде залежати весь робочий процес.

За допомогою унікального гідравлічного пресу RUF вдасться відкрити для себе нові можливості виробництва брикетів. Німецьке обладнання – гарантія якості, довговічності та надійності.

Передова технологія дозволяє перетворювати сировину в високоякісні брикети. В майбутньому їх можна використовувати для опалення, енергії та виробництва. Гідравлічний прес отримав потужність 500 кг на годину. Це чудова можливість отримати стабільний та потужний робочий процес.

Німецьке обладнання досить просте у використанні. Достатньо декілька днів, щоб повністю опанувати гідравлічний прес для брикетів. Виробник гарантує безперебійну роботу та мінімальні витрати на обслуговування.

Переваги гідравлічного пресу RUF

Основні переваги гідравлічного пресу RUF:

  • надійність;
  • довговічність;
  • можливість підключення обладнання дома;
  • деталі залишаються в належному вигляді на протязі тривалого часу;
  • може працювати в автоматичному режимі 24/7;
  • не потребує спеціального фундаменту;
  • згідно з рекомендаціями виробника, нема необхідності у використанні сполучної речовини.

Сотні клієнтів, які почали користуватися гідравлічним пресом RUF, залишили тільки позитивні відгуки.

Компанія «РМП БІОЕНЕРГІЯ» пропонує індивідуальну систему брикетування, яка буде відібрана відповідно до цілей використання та матеріалу. Фахівці з радістю проконсультують та допоможуть у виборі необхідного обладнання. Для всіх клієнтів передбачена наступна програма: проектування, складання та введення системи брикетування у виробництво.