1. Новини Закарпаття

Відпочинок у Єгипті. Хургада

Курорти на Червоному морі: Хургада

До числа найвідоміших серед туристів курортів на Червоному морі належить Хургада. Відстань від Каїра становить 500 км. Хургада вважається затребуваним місцем для відпочинку в Єгипті завдяки наявності комфортних пляжів із розвиненою інфраструктурою, готелів різного класу, що включають як бюджетні готелі, так і комплекси з великою територією. 

Особливості курорту

Туристи, які вже задумалися про купівлю туру в Хургаду, точно не пошкодують про свій вибір. Курорт чудово підійде як для спокійного і розслабленого, так і активного відпочинку. Особливо цікаво тут буде дайверам, які прагнуть побачити дивовижні коралові рифи.

Якщо виникне бажання урізноманітнити пляжний відпочинок, можна вирушити на захопливу екскурсію в старе місто Дахар. Далі можна відвідати центр Саккала і район Нова Хургада, що складається із сучасних готелів. Любителі шопінгу зможуть вирушити в торгові центри в центральній частині міста й оцінити якість місцевих виробів. Відвідування хаотично розташованих вуличних базарів дасть змогу зануритися в неповторну місцеву атмосферу. Варто зазначити, що молодим людям теж не буде нудно, адже у вечірній час можна відвідувати клуби і знайомитися з місцевими жителями. 

Райони Хургади

Місто умовно розділене на зони, для кожної з яких характерні свої особливості. Під час планування тур-поїздки туристам варто спиратися насамперед на власні смаки та уподобання. Це зумовлено тим, що кожен із районів може задовольнити певні очікування. Відпочинок у Єгипті в Хургаді стане незабутнім, якщо заздалегідь врахувати такі особливості:

  1. Райони Дахар і Саккала мають прекрасно розвинену інфраструктуру. Більшість готелів, розташованих у цих зонах, належать до категорії економ-класу. Райони ідеально підійдуть для мандрівників, які вважають за краще заощаджувати на проживанні, але водночас більшу частину бюджету витрачати на екскурсії, поїздки та огляд місцевих визначних пам'яток. Найвідомішим місцем є палац "Тисяча і одна ніч", стиль будівництва та оформлення якого отримав назву "східний Діснейленд". Будівля використовується для проведення театралізованих заходів, які організовуються у вечірній час. Вистави показують життя Єгипту, що існувало в епоху великих фараонів.
  2. Район Нова Хургада також пропонує готелі економ-класу, в яких можна замовити номери за доступною ціною. Інфраструктура цієї туристичної зони створена для максимального задоволення побутових потреб гостей міста.
  3. Нові курортні райони Хургади характеризуються активним розвитком як самостійні туристичні зони. До них належить бухта Макаді, яка чудово підходить для сімей з дітьми, а також Сома Бей, що пропонує готелі категорії Люкс. На окрему увагу заслуговує Ель Гуна, що являє собою справжнє місто на островах, віддалене від Хургади на відстані 22 км. Місце заслужило назву "африканська Венеція" завдяки можливості здійснити прогулянку на гондолах.
  4. Новий Курорт Саль Хашиш підійде для елітного відпочинку завдяки найчистішим пляжам із розвиненою інфраструктурою. Сучасні готелі обладнані на вищому рівні і знаходяться в оточенні незайманої мальовничої природи.
  5. Курорт Марса Алам розміщений у південній частині Хургади і є найвіддаленішим. Він приваблює любителів дайвінгу з усього світу, оскільки визнаний одним із найкращих подібних центрів Єгипту.

Подорож до Хургади максимально задовольнить побажання туристів, якщо заздалегідь спланувати тур. Зупинившись у певній зоні, можна присвятити час сімейному відпочинку в Єгипті, зайнятися дайвінгом, вирушити на захопливі екскурсії або шопінг у центральну частину курортного міста.