1. Новини Закарпаття

Навчання у Словаччині – майбутнє європейського зразка

Тенденція сучасного українського суспільства – інтеграція з Європою. Це стосується різних сфер життя, зокрема й освітнього процесу. Навчання в закордонних вишах реально, а головне – вигідно. Розглянемо навчання в Словаччині, яке можна здійснити за допомогою компанії Slovak Education. Її фахівці не просто інформують, а проходять із замовником весь шлях вступу.

Навіщо їхати вчитися до Словаччини

Словаччина – країна, що входить до Євросоюзу і це вже вигідно відрізняє її від України. Той, хто навчається, зможе не просто жити в Словаччині, а й ознайомитися з іншими державами, безперешкодно перетинаючи кордони.

У Словаччині багато державних університетів, де навчання проходить безкоштовно. Щоправда, є одна умова – знання словацької мови, підтверджене відповідним сертифікатом. Але за бажання це робиться легко, до того ж, українська мова споріднена зі словацькою.

Існують й інші переваги навчання в Словаччині.

  1. Дипломи визнаються практично в усьому світі, що дає змогу молодому фахівцеві влаштувати своє майбутнє в бажаній країні.
  2. У вишах не тільки безкоштовне навчання, а й передбачена виплата стипендії, яку реально отримати.
  3. Система навчання побудована так, що у студентів залишається час на підробіток, що розширює їхні можливості.
  4. Студенти з інших країн, зараховані до вишів Словаччини, отримують не просто посвідку на проживання, а відразу ж право на працевлаштування.
  5. Тому, хто навчається, надається кімната в гуртожитку сучасного зразка. Номер може бути на двох або трьох осіб, обов'язково є власна ванна кімната.

Словаччина – невелика країна, але з прекрасними ландшафтами, цікавими історичними місцями. Рівень життя досить високий, а витрати на проживання невеликі.

Де можна вчитися

Уряд Словаччини лояльно ставиться до іноземної молоді, яка бажає здобувати освіту, тому для неї відчинені двері не лише вишів. Запрошують і тих, хто хоче продовжити навчання після дев'ятого класу. У коледжах і ліцеях можна здобути спеціальність косметолога, візажиста, IT-фахівця, медика та безліч інших.

Передбачено два варіанти навчання: трирічне без можливості подальшого навчання у виші та чотирирічне з атестатом європейського зразка. Виші надають можливість навчатися на бакалавра або з продовженням у магістратурі. До деяких закладів можна вступити без іспитів. Головне – мати бажання забезпечити собі надійне майбутнє європейського зразка.