1. Новини Закарпаття

Як оформити фотозону

Фотографічні знімки – невід'ємний атрибут життя людини, що закарбовує значущі та цікаві моменти. Їх роблять ще з позаминулого століття, але технології, звісно, змінилися. Незмінне лише бажання людей зніматися, а можливостей для цього багато. Одна з них – оформлення фотозон, спеціально призначених для зйомок.

Навіщо потрібна фотозона

Фотозона – це невеликий майданчик із декором, зробленим під певне призначення. Вона використовується у випадках, коли організатори заходу бажають привернути увагу людей і подарувати їм радість від дотику до прекрасного, яке вони можуть закарбувати разом із собою.

Фотозону оформляють:

  • на приватних святах (весіллях, днях народження);
  • колективних заходах (корпоративи, святкування нового року, випускний бал);
  • масштабних офіційних подіях (фестивалі, конференції, виставки);
  • під час проведення реклами.

Виробники і компанії, що продають, щоб заявити про себе, виставляють фотозони в торгових центрах, парках. Іноді при цьому додатково роздають маленькі подарунки. Але головне – людей приваблює яскравий майданчик із красивим декором, на тлі якого можна сфотографуватися.

Такі знімки виходять незвичайними, тому ними із задоволенням діляться з друзями та в соціальних мережах. Цим користуються і ресторани, готелі, які також встановлюють у себе фотозони.

Що використовують для оформлення фотозони

Щоб фотозона вийшла тематичною і привабливою, потрібен відповідний декор. Для оформлення застосовують:

  • квіти в живому і штучному вигляді;
  • кульки, наповнені повітрям або гелем;
  • конструкції у вигляді арок та інших форм;
  • тканини;
  • фігурки (маленькі або у зріст людини).

Для презентацій брендів використовують стенди з написами. Використовується все, що яскраво і красиво.

Де взяти декор для фотозони

Коли є потреба у створенні фотозони, постає питання – де взяти потрібні елементи декору? Є умільці, які намагаються змайструвати щось самостійно. Але набагато простіше придбати готовий варіант або взяти щось в оренду у відповідних фірмах. Якщо необхідних елементів немає, їх можна замовити.

Великий вибір таких компаній є на сервісі Egolist. Це інтернет-майданчик, на якому підприємці залишають пропозиції про послуги. Там можна вибрати декор для фотозони на будь-який смак. Але для цього не обов'язково переглядати всі оголошення. Можна створити тендер із зазначенням необхідних елементів декору і робити вибір із пропозицій, що надходять.