1. Новини Закарпаття

БДСМ атрибутика та гайд для новачків

Сьогодні, напевно, немає жодної людини яка б тим чи іншим чином не чула про БДСМ. Фанати франшизи "50 відтінків сірого", блогери з твіттеру чи справжні заядлі тематики – всі вони знайомі з БДСМ, але в різній формі. Така розповсюдженість інформації допомогла багатьом людям перестати соромитися своїх пікантних бажань і стати більш відкритими і готовими до експериментів у ліжку. Саме тому буде актуальним ознайомитися з базовими девайсами та основними принципами безпеки.

БДСМ - це психосексуальна культура, заснована на таких принципах: бондаж і дисципліна, домінант і сабмісив, садизм і мазохізм. БДСМ, як і будь-які інші сексуальні практики, відбувається за взаємною згодою і з дотриманням правил безпеки:

  1. Згода - це основний і важливий аспект БДСМ-культури. Будь-які дії попередньо обговорюються, адже комунікація - запорука успішних стосунків навіть у форматі відносин секс-онлі.
  2. Заборона на алкоголь і все, що здатне вплинути на ваш здоровий глузд і здатність ухвалювати усвідомлені рішення, а також чітко висловлювати свої думки і відчуття;
  3. Стоп-слово - ще один корисний інструментарій, який кожна пара підбирає індивідуально. Воно слугує сигналом про те, що потрібно припинити всі дії, наприклад, коли втомився і хочеш перепочити або відчуваєш не те, що хотілось би.

Перед тим, як приступити до практики, не зайвим буде завітати у bdsm шоп і на власні очі побачити те, що ви будете використовувати в процесі ігор. Вживу обрати потрібний інструментарій набагато легше.

Новачки можуть починати з ударного девайса під назвою "флоггер". Це, як кажуть у народі, батіг із приблизно 50 м'якими "хвостами" і твердою рукояткою. Найбільш підходяща частина тіла для використання флоггера - це сідниці, а також інші великі групи м'язів, наприклад, стегна, ікри та спина. Найчастіше використовується для розігріву, щоб розслабити м'язи і посилити кровообіг. Цей ударний девайс підходить для користувачів-початківців, тому що він досить простий у використанні і травмувати партнера або себе ним дуже складно.

Ще один простий, але елегантний ударний девайс називається "стек". Він складається з твердого руків'я, гнучкого сердечника і плоского прямокутного ляпаса, яким в основному працюють по сідницях. Стек БДСМ також може служити символом влади і використовуватися для управління. Неймовірно стильний і ефектний девайс чудово доповнить ваш еротичний образ наїзниці.

Класичні шльопалки також користуються попитом завдяки простоті та ефективності. Це двосторонній девайс - твердий з одного боку і м'який з іншого, щоб вам було зручніше регулювати інтенсивність ударів. Слугує чудовою заміною долоні, якщо вам хочеться погарячіше.

Якщо ви впевнений практик БДСМ-культури, можете переходити до більш серйозних батогів. Так званий батіг-кішка має 9 "хвостів" з плетеної шкіри, тому його найчастіше використовують для сильних ударів після розігріву флоггером або в парі з ним. Схожий принцип дії в іншого девайса під назвою батіг-собака, але він відрізняється дизайном - гнучке, але пружне руків'я і два плетених "хвости". Цей батіг вимагає серйозних навичок володіння і використовується в парі з флоггером або батогом-кішкою. Останнім варто відзначити батіг-снійк, який розрахований на точкові удари в руках досвідченого партнера. Цей девайс складається з твердого руків'я, гнучкої основи і закінчується вузлом з "хлопавкою" з тонких шкіряних "хвостиків".

Якщо є бажання спробувати все й одразу, рекомендую купити набір бдсм. У інтим магазині Не Для Скуки можна знайти набір з 8, 10 чи більше предметів на будь-який смак та ціну. З таким набором ви не тільки максимально заглибитесь в практику, але й скоріше опануєте потрібні навички.