1. Новини Закарпаття

Обираємо новий комплект автомобільних шин - найкращі моделі від південнокорейських виробників Nexen та Hankook

Виробники шин Нексен і Ханкук як альтернатива більш дорогим брендам, які зимові та літні моделі найкращі, чому автовласники обирають саме цю гуму

Виробники шин Нексен і Ханкук як альтернатива більш дорогим брендам, які зимові та літні моделі найкращі, чому автовласники обирають саме цю гуму

Правильно підібрані якісні колеса — запорука безпечного водіння у будь-яку зимову та літню погоду. Тому автовласникам рекомендується уважно стежити за зносом покришок, вчасно проводити сезонну заміну та грунтовно підходити до вибору нового комплекту автомобільної резини.

Вибираємо нові шини – різноманіття брендів

Сучасна шинна промисловість налічує кілька сотень брендів, при цьому один виробник може випускати відразу кілька торгових марок автомобільної гуми.

Купівля нового комплекту коліс — складний процес, адже найчастіше питання вибору полягає не тільки в тому, який виробник та модель автогуми краще, а й у тому, що необхідно увійти до рамок виділеного бюджету.

Такі всесвітньо відомі виробники як Michelin, Goodyear, Bridgestone, Continental, Pirelli та Yokohama, випускають справді першокласну продукцію, при цьому співпрацюють з автовиробниками та постачають автошини для заводської комплектації авто, що говорить про визнання якості автогуми. Але і незмінною характеристикою таких покришок є досить висока ціна, що відразу звужує аудиторію покупців.

Шини якого виробника вибрати, щоб якість та ціна були на прийнятному рівні? Пропонуємо ознайомитись з південнокорейськими виробниками автомобільної гуми.

Nexen та Hankook — шини з Південної Кореї

На українському шинному ринку представлено безліч моделей зимової, літньої та всесезонної гуми південнокорейських виробників. Покришки брендів Нексен та Ханкук є невід'ємною частиною асортименту шинних інтернет-магазинів. Така резина відрізняється високою якістю, відмінними їздовими характеристиками та має безліч позитивних відгуків автовласників.

Наприклад, така авторезина від Hankook як Ventus Prime 3 K125, Kinergy Eco 2 K435, Ventus S1 Evo3 K127 та Ventus Prime 4 K135 входить до ТОП-50 популярних літніх моделей на основі відгуків покупців шинного сайту iGum. Зимові моделі цього виробника Winter I*Cept IZ2 W616, Winter I*Cept X RW10, Winter i*Pike RS2 W429, Winter I*Cept Evo 2 W320 та Winter I*Cept Evo3 X W330A — потрапили в рейтинг ТОП-50 найкращих шин для зими.

Серед моделей ще одного південнокорейського виробника Nexen, що також увійшли до ТОП-50 найкращих покришок стали: літні NBlue HD Plus, Roadian HTX RH5, NFera SU1 та зимові WinGuard Ice Plus WH43.

Моделі цих двох виробників є учасницями різних шинних тестів від експертних груп. І важливо сказати, що у більшості таких тестувань вони демонструють відмінні результати.

На користь рішення купити гуму від південнокорейських брендів свідчить і той факт, що багато автовиробників обирають такі шини для первинної комплектації автомобілів. Це говорить про високу якість, відмінну репутацію та надійність таких покришок.

Важливо не забувати, що яку б резину Ви не обрали, важливо врахувати не лише її експлуатаційні характеристики, а й правильно підібрати типорозмір – заводський чи рекомендований. Не менш значущими характеристиками також будуть індекси швидкості та навантаження.