1. Новини Закарпаття

Як знайти вигідний конференц-сервіс? 

Часто у діловому світі може знадобитися орендувати конференц-залу для проведення заходів. Щоб розглянути вигідний та доступний варіант, достатньо перейти за посиланням https://loft7.com.ua/zakhody/, де розписано все детально. Ознайомившись з актуальною інформацією, кожен бажаючий може вирішити, наскільки підходить такий варіант. 

Звертаючись за послугами готелю LOFT7, можна розраховувати на комфортну локацію, яка має всі сучасні зручності та таке ж зручне розташування. Конференц-зал стане найкращим рішення для того, щоб прийняти певну кількість людей та викликати задоволення у клієнтів. 

Чому варто орендувати конференц-залу у готелі Лофт? На це мається кілька значних переваг:

  • Конференц зали у готелі LOFT7 відрізняються лаконічним та стильним дизайном. Кількість декору мінімальне, присутнє сучасне, мультимедійне обладнання;
  • Відвідувачі мають змогу скористатися великим паркінгом, також майже сімдесят номерів де можна розміститися. Ступінь комфорту номерів різний;
  • Під час перерви на каву, завжди можна відвідати ресторан з панорамними вікнами, влаштувати бенкет чи фуршет;
  • Готель знаходиться у центрі міста, тому ідеально підходить для того, щоб зустріти серйозних гостей. 

Відвідувачам потрібно тільки забронювати конференц-залу, після чого довірити організацію знавцям своєї справи. 

 

У чому полягають додаткові послуги при бронюванні конференц-зали готелю?

 

Якщо потрібно не просто забронювати конференц-залу, а ще отримати додаткові послуги, тоді це можна зробити без проблем. Готель Лофт готовий надавати клієнтам наступні види послуг, які можна сплатити окремо:

На території готелю, знаходиться спеціальна зона-лаунж та ресторан. Завдяки чому, гості завжди можуть випити каву або замовити смачну та поживну їжу. 

  • Під час перерви у ресторані можуть запропонувати каву або чай. Для тих, хто бажає випити щось прохолодне, це може бути сік чи мінеральна вода;
  • В якості перекусу, клієнти можуть поласувати печивом. Печиво має власне виробництво. Також на столі знаходяться круасани, мафіни та багато інших десертів. Крім десертів, можна перекусити салатами та брускетами;
  • При бажанні завжди до послуг клієнтів різні страви, причому асортимент широкий та дозволяє вибрати саме те, що відповідає смакам. 

Ніхто не залиться голодним у готелі Лофт. Тут поважають кожного, хто прийняв рішення довіритися досвідченому персоналу. У готелі не просто обслуговують клієнтів, про них турбуються та гарантують високоякісний сервіс. 

 

Замовлення конференц-зали коли знадобиться 

 

Оскільки у готелі цінують клієнтів та дбають про них, то при замовленні послуги, прислухаються до  індивідуальних побажань. Головне озвучити персоналу, що бажаєте, все інше зроблять працівники, щоб клієнти могли отримати тільки позитивні враження.