1. Новини Закарпаття

Переваги та матеріали виготовлення картонної упаковки

 

Багато виробників і постачальників різної продукції віддають перевагу картонній упаковці. Це пояснюється тим, що подібна тара має велику кількість переваг. Сюди варто віднести легкість, екологічну безпеку та зручність при транспортуванні. Картонна упаковка забезпечує збереження продукції, запобігає її пошкодженню.

 

Матеріали виготовлення

 

Якщо ви зацікавлені у придбанні якісної картонної упаковки, звертайтесь до компанії Профіпак. Тут подібна продукція пропонується за цілком доступними цінами. Завдяки широкому асортименту тари ви зможете підібрати картонну упаковку, яка ідеально підійде для вашого товару. Вона пропонується різних розмірів та варіантів виконання.

 

Під час виготовлення картонної упаковки використовуються різні матеріали. До найбільш затребуваних варто віднести гофрокартон, палітурний та дизайнерський картон. Досить великим попитом користується тара з мікрогофрокартону.

 

Гофрокартон – якісний матеріал, який має багатошарову структуру. Він може складатися із трьох, п'яти, семи шарів. Найчастіше гофрокартон використовують при виробництві упаковки, призначеної для великогабаритних предметів. Мікрогофрокартон теж має досить великий попит. Матеріал можна піддавати різній обробці. На таку упаковку наносять трафаретний друк, різні зображення за допомогою технології флексографії.

 

З мікрогофрокартону виготовляють упаковку для парфумерної продукції, продуктів харчування. Вона підходить для медичних препаратів, електроніки.

 

Критерії при виборі

 

Якщо ви зацікавлені у придбанні картонної упаковки, вам варто визначитися з метою її використання. На ринку у широкому різноманітті представлена тара, призначена для продуктів харчування. Найчастіше при її виготовленні використовують гофрокартон та мікрогофрокартон.

 

Можна замовити виготовлення картонного пакування для промислових товарів. Вона забезпечить їх надійний захист під час перевезення. Якщо тара необхідна для товарів, вага яких не перевищує три кілограми, можна обрати вироби із мікрогофрокартону.

 

Для більш важкої продукції варто віддати перевагу упаковці з гофрокартону. Картонна упаковка стає все більш популярною завдяки міцності та надійності. Вона добре зберігає свою форму, витримує деформацію. До переваг такої тари варто віднести її цілком доступну вартість. Для придбання якісної продукції звертайтеся до перевіреного виробника, який добре себе зарекомендував.