1. Новини Закарпаття

Особливості вибору якісних ортопедичних матраців

Більшість людей відчувають дискомфорт під час сну. Цей факт належить до найпоширеніших проблем, які можуть завдати неприємностей будь-якій людині, незалежно від її віку.

Більшість людей відчувають дискомфорт під час сну. Цей факт належить до найпоширеніших проблем, які можуть завдати неприємностей будь-якій людині, незалежно від її віку.

Більшість людей відчувають дискомфорт під час сну. Цей факт належить до найпоширеніших проблем, які можуть завдати неприємностей будь-якій людині, незалежно від її віку. Протягом робочого (в основному) чи простого вихідного дня людське тіло зазнає максимальної кількості серйозних навантажень на хребетний відділ. Причому вплив походить від ходьби, бігу, сутулості та навіть неправильного розподілу сил у моменти фізичної активності.

Щоб вирішити подібні та інші проблеми, краще звернутися в спеціалізований магазин матраців, де запропоновано широкий асортимент виробів та встановлені лояльні, демократичні ціни на них. Вибравши якісний товар, можна не тільки врятувати хребет від втоми, але й надати йому анатомічно-правильну підтримку в період нічного відпочинку, що дуже добре впливає на організм загалом.

Яким критеріям має відповідати хороший матрац?

Якісні моделі матраців завжди відповідають деяким нормативам. Серед основних критеріїв варто виділити такі:

  • якісні вироби сприяють максимальному релаксу під час сну;
  • повинні бути відсутні «горби» або інші механічні деформації в основі;
  • поверхня має мати спеціальне антибактеріальне та водовідштовхувальне покриття;
  • вироби повинні допомагати в забезпеченні максимально рівної поверхні під час відпочинку.

Також хороші матраци відрізняються функціональністю та практичністю. Моделі «зима-літо» відносяться до найпопулярніших, адже відповідно до пори року їх можна перевертати й насолоджуватися теплом або ефектом охолодження. Купуючи ортопедичний матрац, варто звернути увагу на наявність вентиляційної опції. Саме ця функція допомагає уникати неприємних запахів та запобігає розвитку хворобливих бактерій всередині виробу.

Якою має бути внутрішня складова матраца?

Сьогодні в багатьох виникає питання: «Який матрац купити – з пружинами чи безпружинного типу?» Насправді багато залежить від цілей використання. Для індивідуального застосування найкращими варіантами стануть вироби без пружин. Вони відрізняються надійністю, ергономічністю, тривалим експлуатаційним терміном.

А ось для двоспальних ліжок гарним варіантом стануть моделі пружинного типу. Річ у тому, що за допомогою впроваджених осередків (комірки), що запам'ятовують положення тіла та ваги, парі буде дуже зручно й приємно засинати та прокидатися разом. Основною перевагою хороших матраців із пружинами для двох є особливий наповнювач, який забезпечить підтримку рівної поверхні.

Як зробити вибір – м'які чи жорсткі моделі?

Підбір відповідного варіанту має залежати від індивідуальних і фізіологічних особливостей. Люди, які мають різні патології (наприклад, захворювання спини), будуть задоволені виробами з твердим наповнювачем (кокосова койра тощо). При цьому матеріал натуральний, гіпоалергенний, прибирає дискомфортні відчуття у відділі хребта.

А ось для дитини точно підійде м'який варіант. Виріб матиме відмінну вентиляцію та опцію захисту від того, щоб усередину не потрапляли ні волога, ні пил. Завдяки антибактеріальному ефекту можна запобігти розвитку хворобливих мікроорганізмів і не дозволити пиловим кліщам заселитися в основі моделі. У будь-якому випадку, вибираючи матрац на тривалий період, варто враховувати індивідуальні потреби, параметри власного тіла та ваги, а також те, для кого купується товар.