1. Новини Закарпаття

Верифікація клієнтів букмекерських контор: що відомо станом на сьогодні?

Легалізація беттінгу в Україні – це можливість легально робити ставки на різноманітні спортивні події. Але у кожної легальної гри є свої нюанси, які потрібно враховувати. Наприклад, щоб зробити ставку в букмекерській конторі, гравець повинен проходити процес повноцінної верифікації особистості. Про нюанси цього процесу розповідаємо у статті!

Навіщо легальні букмекерські контори перевіряють клієнтів?

На думку експертів порталу https://ua1.com.ua/bookmakers/vbet, що оглядає пропозиції букмекерських контор, верифікація клієнтів – один з основних аспектів принципів відповідальної гри. Саме так українські беттінгові компанії можуть «відсіяти» неповнолітніх та лудоманів.

Букмекерські компанії встановлюють їхню особистість і, чи не в першу чергу, фіксують вік – є ценз, молодший за якого грати не можна нікому. Усе це називають процедурою верифікації. Це процес перевірки, який застосовується для того, щоб зрозуміти: особистість гравця повністю і без сумнівів збігається з наданим ним під час реєстрації паспортних даних. Ну і також перевіряється, що відкриває обліковий запис собі повнолітній.

Якщо верифікація на сайті букмекерської компанії пройшла успішно, клієнт отримує можливість робити ставки. Також він може скористатися бонусами, наприклад, від Favbet з https://ua1.com.ua/bookmakers-promocody/favbet.

Слід сказати, що ідентифікація особи корисна і самим букмекерам. Вони намагаються вести облік шахраїв та інших осіб, схильних грати не за правилами. Повноцінна ідентифікація гарантує, що не будуть випадки мультиакаунтингу (тобто відкриття однією реальною особою рахунків на різні імена). Також так блокуються надмірно хитрі гравці, поки вони не принесуть своїми шахрайськими діями витрати конторам.

Так що букмекери, як правило, вважають за краще втратити пару днів потенційної співпраці з новим гравцем, але переконатися, що немає підстав сумніватися, що той чесний у своїх намірах і не планує отримати неправомірну вигоду. Для ідентифікації особистості знадобиться скан паспорту або фото самого потенційного клієнта з документом в руках.

Існує й альтернатива – надання на те саме ім'я копії другого документа, яке могло б теж підтвердити особу – в основному це закордонний паспорт або права водія. Також контори почали використовувати нові популярні методи зв'язку, зокрема, відеоконференції.