1. Новини Закарпаття

Чому краще ставити електричну помпу для води: 7 переваг

Чому краще ставити електричну помпу для води: 7 переваг

Якісна питна вода дозволяє не тільки зберегти здоров’я та молодість, а і є джерелом корисних мікроелементів для організму. Щоб забезпечити себе чистою питною водою високої якості, багато людей замовляють бутельовану очищену воду у ємностях 19 літрів. Це дуже зручно та вигідно. Замовити доставку води можна додому або в офіс. Щоб зручно користуватися водою з великих бутлів, встановлюють додаткове обладнання — помпу або кулер. Досвід показує, що у домашніх умовах недоцільно використовувати кулер. А помпа — чудовий вибір. Її прикріплюють на шийку бутля і можна одразу набирати воду.

Які бувають помпи для води

Є два види помп:

  • механічні — воду потрібно накачувати самостійно;
  • електричні — щоб набрати води, потрібно лише натиснути на кнопку. 

Потрібна якісна електрична помпа для води? В My Water Shop ви можете замовити електричну помпу за вигідною ціною та з доставкою по Україні. В онлайн-каталозі на сайті представлено якісні моделі перевірених брендів. На всі моделі є гарантія виробника. 

Крім того, сервіс пропонує швидку доставку питної води додому та в офіс. Ви можете замовити воду, що має відмінні смакові якості, містить природні мікроелементи та мінерали, а також де збережені природна структура та склад.

 

 

 

 

В чому переваги електричної помпи

Електрична помпа для кулера має кілька переваг у порівнянні з іншими типами:

  1. Ефективність. Електричні помпи зазвичай більш ефективні в перекачуванні води. Тобто вони здатні забезпечувати вищий рівень припливу води з кулера. Це дуже практично для офісу чи виробничого приміщення, де є багато працівників і швидкість набору води має значення.
  2. Зручність використання. Електричні помпи легко встановлюються та підключаються до бутля. Вони не вимагають додаткових зусиль для перекачування води, тому що працюють автоматично. Це робить їх більш зручними та простими у використанні.
  3. Безпека. Для виробництва електричних помп використовують харчову пластмасу. Це хімічно інертний матеріал, який не змінює запах чи смак води. А ще — він зносостійкий та екологічний.
  4. Безшумність. Деякі моделі працюють дуже тихо, тому їх можна використовувати в офісах та приміщеннях, де потрібен мінімальний рівень шуму.
  5. Додатковий захист. Крім основної функції, помпа для бутельованої води виконує ще одну — слугує ущільнювачем і гарантує достатній захист рідини від забруднень ззовні. Надійне герметичне кріплення захищає воду у бутлі від пилу, бруду та бактерій.
  6. Надійність. Електричні помпи зазвичай мають довгий термін служби. Вони можуть працювати протягом тривалого часу без збоїв і необхідності частої заміни.
  7. Стильний зовнішній вигляд. Ви можете обрати модель, яка чудово доповнить інтер’єр кімнати  чи стане стильним акцентом.

На сайті My Water Shop ви можете обрати сучасні помпи білого чи чорного кольору. Вони не лише мають чудовий вигляд, а й дуже зручні та функціональні. Наприклад, помпа для води електрична ViO E4 працює від акумулятора. Заряду акумулятора вистачає до 2 місяців. Не знаєте, який варіант обрати? Менеджери сервісу доставки води My Water Shop обовʼязково порадять найкращі моделі!