1. Новини Закарпаття

Ремонт автомобілів марки «Рено» і як виконати його професійно

Автомобілі марки Рено – це якісні автівки від відомого європейського бренду. Комфорт і швидкість, потужність і надійність характерні для роботи цього автомобільного транспорту різного призначення, випущеного євробрендом. Проте як і кожна автівка, бренд потребує періодичного технічного огляду та ремонту. Більше про ремонт та проведення профілактичних ТО автомобілів марки Рено і інших популярних брендів, можна прочитати на сайті https://germesavto.com.ua/, який презентує роботу СТО “Гермес”.

Якісну комп'ютерну діагностику і ремонт Рено та автомобілів інших марок, який пропонує сервісний центр Germes – це робота фахівців сервісу, що досконало володіють регламентами обслуговування автомобілів. Вони використають мінімум ресурсів для відновлення роботи авто і виконають роботу невідкладно.

 

Що необхідно перевірити для ТО автомобілів марки “Рено”

 

ТО автомобілів від Renault – це перелік із 29 видів технічних робіт, що необхідні для повного відновлення і гарантування безпеки власника авто і пасажирів.

У перелік завдань для технічного персоналу СТО, що проводить кваліфіковане ТО автомобілів марки Рено входять роботи:

  • з перевірки і підтримки у максимально незмінному вигляді та стані систем з забезпечення руху – двигун і паливна система, коробка передач;
  • з перевірки стану кузова – міцність та якість металу, композитних матеріалів, герметичность та надійність конструкції;
  • контролю та відновлення штатної роботи систем безпеки, включно із антиблокувальною системою та іншими автоматизованими технологіями контролю руху і створенню безпеки пасажирів;
  • детальний аналіз стану роботи підвіски та роботи гальмівної системи, включно із перевіркою якості, кількості гальмівної рідини;
  • контроль систем, що забезпечують роботу освітлення і електроживлення – фари, внутрішнє енергетичне забезпечення, робота вентиляції та кондиціонування, генерація струму, справність акумулятора.

 

Коли проводять обов'язкове технічне обслуговування автомобілів Рено

 

Перший раз ТО для автомобілів Рено проводять, як правило, після досягнення автомобілем пробігу 15000 км. Це – мінімум для звичайних автівок бренду Renault, що працюють на бензиновому паливі. Якщо двигун є дизельним, тоді пробіг має складати не більше 10000-15000 км. Такий самий пробіг має бути у бензинових авто, якщо за конструкцією автомобіля, використовується турбонаддув, тобто двигун працює в інтенсивному режимі.

Щоб переконатись, що автомобіль має пройти планове технічне обслуговування, варто зазирнути до даних технічного паспорту та інструкції з експлуатації конкретної моделі. У цих документах зазначається яким чином визначено проміжок обов'язкового технічного обслуговування та яким він є для конкретного різновиду автомобіля з урахуванням властивостей двигуна та паливної системи.

 

Як проводиться планове ТО і чому його проводять тільки на СТО

 

Провести планове якісне і повному обсязі технічне обслуговування, можна за допомогою спеціальних технічних засобів та з використанням кваліфікованої робочої сили. Мова про майстрів-слюсарів СТО “Гермес”, що пройшли спеціальне навчання та проходять періодичну професійну перепідготовку.