1. Новини Закарпаття

Особливості ремонту легкових машин і мікроавтобусів

Сьогодні автомобільні бренди експериментують над моделями для задоволення потреб різних груп водіїв. Тому в продажу можна зустріти легкові моделі будь-яких цінових категорій і мікроавтобуси, які підходять клієнтам з будь-якими запитами. Кожен тип авто має свої переваги та недоліки, а також має особливості обслуговування. Замовити послуги ремонту легкових і вантажних машин та інших транспортних засобів можна в Захід Авто Сервіс у Львові.

Якщо вам потрібно відремонтувати автомобіль, то завітайте на сайт http://www.busservice.com.ua/. Там ви знайдете перелік послуг, а також контактну інформацію для зв'язку.

 

Ремонт і техобслуговування автотранспорту

 

Незалежно від типу транспортного засобу, його моделі, умов та інтенсивності експлуатації машини власники авто стикаються з необхідністю технічного обслуговування і ремонту. Розберемося, в чому різниця.

Під технічним обслуговуванням розуміють комплекс дій, спрямованих на підтримку справності авто. А ремонт — це відновлення працездатності транспортного засобу або окремих його вузлів. ТО може бути плановим або екстреним. Ремонт, як правило, проводиться після ламання або старіння окремих запчастин чи цілих систем автомобіля. Робота з кожним типом транспортних засобів має свої особливості.

 

Ремонт і ТО легкових автомобілів

 

Технічне обслуговування легкових авто охоплює не тільки операції, спрямовані на підтримання функцій машини й усунення неполадок, а й діагностику. 

В рамках ТО легкових моделей проводяться:

  • контроль функцій компонентів машини;
  • налагодження електротехніки;
  • регулювання, змащення і заправка.

Обсяг і складність робіт визначає низка чинників, а саме марка авто, термін експлуатації, пробіг, пора року тощо.

 

Особливості ремонту мікроавтобусів

 

Як і у випадку з легковими машинами, несвоєчасне звернення в сервіс для обслуговування мікроавтобусів може призвести до серйозних проблем. Більшість власників великих автомобілів користуються послугами майстерень регулярно, щоб своєчасно виявити, запобігти або усунути несправності.

Найчастішими причинами звернення власників мікроавтобусів до сервісів є:

  • обшивка, утеплення та шумоізоляція вантажного салону;
  • деформація кузова;
  • вихід з ладу підвіски або окремих її елементів;
  • несправності електропроводки.

Об'єктивно ремонт і технічне обслуговування автобусів малого класу відрізняється від обслуговування легкових машин незначно. Однак сфера застосування транспортного засобу часто визначає характер зламу або зносу. Наприклад, часто, мікроавтобуси експлуатуються неправильно, їх використовують для перевезення багажів, що перевищують передбачену вантажність. Для пасажирського транспорту характерна підвищена корозія і несправність дверних механізмів.

Перевірений і надійний автосервіс забезпечує численні зручності та переваги під час ремонту автомобіля, тому поставитися до вибору такої організації потрібно уважно, щоб отримати правильне обслуговування свого засобу пересування.