1. Новини Закарпаття

Курс з відкриття бізнесу на дропшипінгу: кому може знадобитися?

Світ переживає трансформацію, тож актуальним є питання віддаленої роботи. Дедалі більше людей відмовляється від ідеї щоденних походів до офісу чи іншого робочого місця. Одним із популярних видів заробітку у 2023 році дропшипінг.

Є перелік місць, де пропонується пройти курси з відкриття бізнесу на дропшипінгу в Україні. Це бізнес-школи, тренінгові центри, онлайн-платформи. Чому вигідно пройти курс навчання? 

 1. Отримання великих знань, навичок, необхідних для продуктивного запуску бізнесу. Студент дізнається про тонкощі вибору правильних постачальників, особливості просування товарів, нюанси управління клієнтським сервісом, важливість налаштувань інтернет-магазину. 
 2. Багато курсів з дропшиппінгу пропонує реальні кейси, можливість застосувати знання на практиці. 
 3. Досвідчені тренери забезпечують зворотний зв'язок, що дозволяє новачкові зростати у цій сфері.

Найкращий варіант – пройти навчання онлайн на https://voodooecom.com/. Це дозволить самостійно вибрати час для здобуття знань. Можна засвоювати матеріал у своєму темпі, будь-коли повертатися до виконання завдань. Навчання на платформах онлайн дозволяє навчатися без прив'язки до певного місця та відвідування стаціонарних занять.

 

Що таке дропшипінг? Переваги 

 

Дропшипінг сучасна модель бізнесу, завдяки якій продаж товарів онлайн без зберігання на складі стали реальними. Навчатися дропшипінгу вигідно з таких причин: 

 • старт бізнесу з невеликими інвестиціями;
 • відсутність необхідності вести складський облік;
 • не потрібно закуповувати товари та орендувати приміщення для зберігання.

Вартість навчання залежить від програми та отриманого рівня знань.

 • Люди, які обирають дропшипінг як спосіб заробітку, отримують список переваг: 
 • гнучкий робочий графік;
 • взаємодія з переліком відомих постачальників;
 • швидкий запуск власного бізнесу. 

У багатьох початок роботи асоціюється із викликом – проте добре розвинене стратегічне мислення, знання навичок маркетингу дозволить створити прибуткове джерело доходу.

 

Хто обирає дропшипінг?

 

Робота на дропшипінгу підійде людям різних категорій. 

 1. Це чудовий варіант для тих, хто хоче запустити свою справу, проте не має досвіду ведення класичного бізнесу чи достатніх коштів. 
 2. Дропшипінг допоможе людям, які хочуть підзаробити, шукають додаткове джерело доходу або бажають працювати у вільний час на себе. 
 3. Цікавий дропшипінг людям, що розвиваються у сфері електронної комерції – як спосіб вивчення принципів маркетингу, нових видів продажів.

З 2023 року дропшипінг популярний в Україні. Це пов'язано з тим, що у країні добре розвинена електронна комерція. Підприємці оцінюють дропшипінг як можливість для запуску бізнесу. 

Українські бізнесмени можуть працювати з міжнародними постачальниками за допомогою дропшипінгу, а продаж здійснюється по всьому світу. Це збільшує цільову аудиторію, розширює можливості дропшиппера. Перевагою є вигідне географічне положення України, що забезпечує експорт вітчизняних товарів до європейських країн.