1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Час запастися вітамінами: параметри вибору морозильних камер

61
Закарпаття

Час запастися вітамінами: параметри вибору морозильних камер

Морозильне відділення холодильника не завжди дозволяє вмістити велику кількість фруктів, ягід, овочів і грибів. Забезпечити родину корисними смаколиками до наступного врожаю допоможе морозильна камера, що коштує дешевше та споживає менше електроенергії, ніж додатковий холодильний агрегат. Обираючи морозильну камеру для дому, варто орієнтуватися на 3 ключових критерії.

Корисний об’єм

За цим параметром камери можна умовно поділити таким чином:

  • невеликі — до 150 л;
  • середні — 155–200 л;
  • великі — 220–300 л;
  • дуже великі — понад 350 л.

Місткість зазвичай визначають з розрахунку 50 л на особу. Проте якщо сім’я купує напівфабрикати, натуральний корм для домашніх тварин або має чимале господарство, варто придивитися до агрегату з великим об’ємом камери.

Особливості конструкції

За типом завантаження морозилки бувають:

  • вертикальні, з 2–8 відділеннями — найзручніший варіант для дому, квартири;
  • горизонтальні (скрині), що мають великий корисний об’єм, використовуються найчастіше в торгівлі та на виробництві.

Крім агрегатів, що розміщуються окремо, у продажу можна знайти моделі, які вбудовуються в кухонний гарнітур або під стільницю. 

Широкий асортимент морозильних камер з детальними характеристиками та актуальними цінами представлений за посиланням https://m.ua/ua/ на прайс-агрегаторі MagaZilla.

Основні технічні характеристики

Як і холодильники, морозилки можуть мати ручну систему розморожування та сучаснішу опцію No Frost. В останньому випадку у камері не утворюється лід, проте самі продукти можуть підсушуватися, тому їх слід зберігати герметично закритими.

Потужність і температурний режим позначаються «зірочками»:

  • * — до –6°C;
  • ** — до –12°C;
  • *** — до –18°C;
  • **** — нижче –18°C.

Для швидкого заморожування найкращим є максимально потужний агрегат.

Сьогодні на українському ринку техніки представлені переважно моделі трьох класів енергоспоживання: А, А+ і А++. Ціна найекономніших морозилок є найвищою, проте згодом користувач отримує компенсацію шляхом мінімізації витрат на електроенергію. 

Спосіб управління морозильним агрегатом може бути:

  • механічним — за допомогою ручних перемикачів;
  • сенсорним — передбачає наявність кнопок і дисплея з актуальними показниками температури.

Механічний агрегат підійде, якщо вимоги до режимів заморожування є мінімальними. Сенсорне управління дозволяє точно встановлювати температурні параметри, проте потребує дбайливого використання. Ремонт сенсорних елементів коштує недешево.

Для декого важливими аргументами для вибору тієї чи іншої моделі можуть стати додаткові корисні функції, як-от: режим суперзаморожування, сигнали у разі незакриття дверцят, наявність акумулятора, антибактеріальні функції, шумопоглинання, управління зі смартфона тощо.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber