1. Новини Закарпаття

Коли краще купувати машину - сезон і ціна машини

Купівля автомобіля - це рішення, до якого не слід ставитися легковажно. Варто задуматися, для чого ми будемо використовувати нашу машину і починати пошук виходячи з цього. Самотній чоловік має інші потреби, ніж сім'я з двома дітьми. Купівля 7-місного фургона для однієї людини, яка не перевозить громіздкі предмети, не буде хорошим вибором через ціну автомобіля. Майте на увазі, що експлуатаційні витрати багато в чому залежать від розміру автомобіля. Для великого сімейного автомобіля буде передбачена набагато вища страховка, ніж для компактного міського автомобіля. Витрата палива у універсалів і спорткарів теж буде різним. Коли ми визначаємо, які наші вимоги, варто переглянути, які моделі доступні в нашому ціновому діапазоні.

Вибравши кілька моделей автомобілів, які нас цікавлять, ми повинні поглибити наші знання про їх частоту відмов і можливу наявність запчастин. Підходячи до покупки автомобіля таким чином, ми не будемо розчаровані, якщо нам доведеться витратити 1000 доларів на новий турбокомпресор або повне зчеплення.

Ми визначили, яка машина нам потрібна, які кошти ми можемо виділити на покупку автомобіля і дізналися плюси і мінуси автомобілів того сегмента, який хочемо купити. Залишилося купити машину. У зв'язку з цим виникає питання, коли найкраще купувати автомобіль?

Літо чи зима?

Бувають ситуації, коли потрібно купити машину тут і зараз. Тоді ми не чекаємо півроку, щоб накопичити кілька доларів, тому що нам потрібно щось, щоб їздити на роботу. Однак якщо тема покупки автомобіля ні від чого не залежить і можна успішно почекати кілька місяців, то варто це зробити. Думки про те, коли купувати машину, розділилися, одні вважають, що зимовий період сприяє покупці автомобіля, інші вважають за краще купувати машину влітку, коли легше перевірити її можливості.

У випадку з новими автомобілями ми найчастіше вирішуємо їхати на зиму, і це виправдано розпродажами автомобілів, пропонованими дилерами.

А як щодо вживаних автомобілів і чому це найкращий час року?

Зима - важкий час для автопродавців, сніг, несприятливі температури і проблеми, які можуть виникнути при продажу автомобіля. Однак з точки зору покупця це хороший час. Легко оцінити, як поводиться машина в цю найскладнішу пору року. Взимку виявляються проблеми, пов'язані з системою запуску, станом акумулятора або гальмівної системи і наявної АБС. Купуючи вживаний автомобіль взимку, ми часто стикаємося з проблемами з електронікою. Такий підхід до справи може не тільки вберегти нас від покупки не тієї машини, але і є відмінним приводом для переговорів про ціну. Зниження трафіку від покупців також сприяє зниженню цін самими продавцями. Деякі люди, дивлячись на рух автосалонів, вирішує купити машину на початку року. Автосалони продають автомобілі не через дефекти або занадто багато автомобілів, які зараз знаходяться на площі, а через старіння автомобілів. Таке ж припущення роблять покупці і при виборі вживаного автомобіля додатковим аргументом для зниження ціни служить той факт, що на початку року він став старше, ніж кількома днями раніше. Продавці знають, що покупець перебуває у виграшному становищі, і вирішують піти на компроміс, пропонуючи додаткові бонуси - авто в розстрочку.

Початок року - це також час, коли виробники представляють нові моделі своїх автомобілів. Для тих, хто шукає автомобіль, цей період ще раз набирає обертів. Інтерес до старшої моделі падає, тому і ціни на неї йдуть вниз. І для нас, покупців, це ідеальний час, щоб зацікавитися цим.

Приймаючи рішення про покупку автомобіля, незалежно від того, коли краще купувати автомобіль, варто звернути увагу на його технічний стан. Більш важливою, ніж візуальна сторона, є технічна сторона автомобіля. Так що давайте звернемо увагу на історію автомобіля, періодичність профілактичних оглядів і необхідних ремонтів. Такий підхід дозволить вам купити автомобіль не тільки за привабливою ціною, але перш за все в ідеальному технічному стані.

Джерело: auto-star.ua