1. Новини Закарпаття

Жіноча білизна – основи правильного вибору

На відміну від чоловіків, що поверхово відносяться до спідньої білизни, жіноча білизна має величезне значення. І до вибору жінки підходять відповідально. Комфортні трусики, бюстгальтер додадуть впевненості і навіть стануть ефективним інструментом спокушання протилежної статі за умови правильного вибору. На сайті інтернет-магазину GIULIA ви зможете ознайомитися з розкішним асортиментом зручної та красивої спідньої білизни. Простий інтерфейс дозволить вибирати оптимально модель, заощадивши час на пошук, завдяки вдалому розподілу асортименту у відповідних категоріях. Ви зможете виділити цікаві для вас параметри, щоб звузити коло пошуку. Таким чином ви будете вибирати з тих моделей, які оптимально підходитимуть за розміром та іншими критеріями, пріоритетними для вас.

Правильний вибір – основні помилки

Для того щоб вміло вибирати спідню жіночу білизну, варто для початку ознайомитися з основними помилками, які роблять жінки, підбираючи моделі:

  1. Багато, щоб візуально збільшити груди, вибирають бюстгальтери на розмір менше. В результаті гарантовано дискомфорт, а також можливі проблеми зі здоров'ям.
  2. Стягуючі моделі не можна носити постійно. Інакше можливе порушення кровообігу.
  3. Вибираючи мереживну спідню білизну, важливо враховувати, що тривала її носка може призвести до натирання шкіри.

Вибираючи якісну та комфортну спідню білизну, ви не помилитеся. Подібна інтимна річ повинна підбиратися з урахуванням розміру, фасону, смакових уподобань. І звичайно, ідеально, якщо спідня білизна буде поєднуватися, гармоніювати з іншим вашим одягом.

Матеріал – ключовий фактор при виборі спідньої жіночої білизни

Зважаючи на те, що трусики та бюстгальтери контактують зі шкірою, з найчутливішими, інтимними частинами тіла, важливо відповідально підійти до питання вибору. І тут значну роль відіграє матеріал, з якого створено спідню білизну. І матеріали, і технології виробництва мають у повному обсязі відповідати високим стандартам якості.

З найпоширеніших матеріалів варто виділити:

  • бавовна та поліестер;
  • віскозу та еластан;
  • поліамід.

Залежно від смакових переваг, цілей придбання спідньої білизни, кожна жінка зможе зробити правильний вибір. І якщо це – нижня білизна для повсякденного носіння, то краще бавовняні вироби. Для особливих випадків варто звернути увагу на моделі зі штучних тканин. Тут ви можете вибрати сексуальні, розкішні моделі на будь-який смак.

Бюстгальтери – секрети правильного вибору

Правильно обраний бюстгальтер здатний підкреслити переваги грудей, приховати її недоліки. Таким чином, ви зможете створити виграшний образ. З основних вимог, що висуваються до бюстгальтерів, варто виділити підтримку грудей та комфорт. Можливі різні моделі:

  1. Це може бути класика чи мінімайзери.
  2. У тренді бюстгальтери балконет та корб'єр.
  3. Розкішний вибір – моделі Анжеліки.

І це лише частина можливих типів бюстгальтерів. При виборі важливо розташування застібки. Вона може бути ззаду чи спереду. І звичайно, потрібно не помилитися у розмірі. Таким чином ви гарантовано отримаєте комфорт та зручність.