1. Новини Закарпаття

Працевлаштування за кордоном – гарантовано з Юнікс

Багато хто мріє знайти роботу за кордоном. Програма Work and Travel USA 2024 – чудове рішення для пошуку роботи в Америці. Звернувшись в агентство Юнікс, ви зможете чудово провести час у США, ознайомитися з визначними пам'ятками та ближче вивчити американський спосіб життя. Ви матимете можливість перевірити свою самостійність та можливості в іншій країні. Кожен має вірити в себе, сміливо подавати документи, щоб виконати заповітну мрію та отримати міцний, надійний фундамент для кар'єри. На сайті https://unics-center.com/ ви зможете детальніше дізнатися про агентство, ознайомитися з послугами, які надають тут. З питань, що виникли, ви зможете отримати безкоштовну консультацію фахівців, з компетентними відповідями, зателефонувавши по телефону. Тут цінують клієнтів, гарантовано високу якість обслуговування та бездоганний сервіс.

Програма Work and Travel 2024 у США – ідеальний вибір для проактивних студентів, які ведуть активний спосіб життя, знаходяться у пошуку нових смислів та ідей, хто хоче побувати в Америці та знайти там роботу.

Для того, щоб отримати можливість брати участь у програмі, ви обов'язково повинні бути студентом. Тільки очне навчання у ВНЗ дає право на участь у програмі. Для тих, хто шукає сезонну роботу, ця програма оптимально підійде. Із найбільш затребуваних вакансій можна виділити:

  • мийників посуду;
  • офіціантів;
  • робочих готелів;
  • покоївки.

Відповідно до правил програми, необхідне володіння англійською на втраті не нижче середньої. Програма передбачає студентський статус. У ній можуть брати участь студенти з усіх курсів. Випускний курс – не виняток та правил. Учасниками програми можуть стати магістри та бакалаври, а також фахівці.

Програма буде цікавою для студентів, які хочуть отримати мовну практику, люблять подорожувати, хочуть непогано заробити.

З явних переваг програми варто виділити можливість працювати на кількох роботах, покращити знання англійської, щодня спілкуючись із носіями мови. Крім того, ви зможете насолоджуватись відпочинком в Америці, милуватися її красою, при цьому ще й заробляти.