1. Новини Закарпаття

Знамениті телеведучі родом із Києва: перелік від сайту Мій Київ

У Києві працює безліч телевізійних студій та телеканалів, тому не дивно, що талановиті журналісти та ведучі переїжджають для роботи до столиці з усієї України. І серед них часом губляться знамениті телеведучі, які народилися і зробили кар'єру в Києві. Сьогодні Мy-Kiev.com розповість про кількох знаменитих телеведучих, які народилися у Києві та досягли величезних успіхів на телебаченні. 

Лідія Таран

Лідія Таран, яка народилася 19 вересня 1977 року, знаменита українська телеведуча, володарка премій «Телезірка» та «Телетріумф». Народилася у Києві. Почала кар'єру як радіоведуча в 1994 році в програмах «Довіра» та «Промінь». З 1998 по 2004 роки працює на «Новому каналі» телеведучої у передачах «Гол», «Підйом», «Репортер».

На «5 канал» приходить у 2005 році і працює там до 2009 року, яка веде на «Часі новин». З 2009 року працює на «1+1» та веде найтоповіші передачі: «Сніданок з 1+1», «ТСН», «Я люблю Україну». Здобула нагороди «Телетріумф» у категоріях «Ведучий інформаційної програми» та «Спортивний коментатор».

Катерина Осадча

Катерина Осадча (народилася 12 вересня 1983 р.) — одна з найвідоміших українських телеведучих. Народилася у Києві. Уславилася завдяки телепередачі «Світське життя». Запам'яталася телеглядачам своїми каверзними питаннями українським та зарубіжним зіркам та своїми екстравангардними капелюшками.

Перший досвід на ТБ здобула на Першому національному каналі у ролі позаштатного кореспондента. З 2005 року працює на телеканалі "Тоніс" у "Світських хроніках". 2007 року почала вести передачу «Світське життя». У 2012 році працює ведучою телевізійного шоу «Голос країни», а потім у шоу «Голос. Діти».

2007 року потрапила до рейтингу журналу «Фокус» «100 найвпливовіших жінок України».

Дмитро Комаров

Дмитро Комаров (народився 17 червня 1983 р.) — відомий журналіст, фотограф, відомий український мандрівник, який веде авторську передачу «Світ навиворіт». Народився у Києві. Працює журналістом із 17 років. Співпрацює з газетою «Комсомольська Правда», пише для журналів EGO та Playboy. З 2007 до 2010 року працює спеціальним кореспондентом газети «Известия в Украине».

2010 року на телеканалі «1+1» вийшов перший випуск авторської програми «Світ навиворіт», Перший сезон знімали в Камбоджі. Дмитро об'їздив величезну кількість екзотичних країн та зробив унікальні фоторепортажі. Багато зйомочних процесів знімалися в екстремальних і небезпечних умовах. У 2012 році був визнаний найкращим тележурналістом.

У 2017 році взяв участь у проекті «Танці із зірками», де й познайомився зі своєю майбутньою дружиною Олександрою Кучеренко, яка стала його партнеркою з танців.

Продовження списку читайте у більш детальному матеріалі від Мій Київ. Ви дізнаєтесь про ще декілької наших земляків-телеведучих, однієї з яких, нажаль, з нами вже немає, а за іншу по-справжньому соромно.