1. Новини Закарпаття

Наскільки безпечним є шопінг у Інтернеті

Сьогодні покупками онлайн важко когось здивувати. Це частина буденності, така ж звичайна, як і придбання товарів у традиційних, «фізичних» магазинах, до яких люди ходять майже кожного дня. Інтернет магазин продуктів ВізОК стане зручним рішенням для тих, хто не хоче витрачати час на черги, адже зручна доставка, можливість зібрати замовлення на зазначену годину роблять процес легким та приємним.

Чим вигідно відрізняються онлайн-маркети

Ряд вагомих плюсів зробив магазини в мережі настільки популярними, що їх кількість продовжує зростати:

  • Працюють цілодобово. Ви можете замовити все необхідне тоді, коли зручно саме вам, переглянути асортимент товарів не виходячи з дому, знаходячись у комфортній спокійній атмосфері, без шуму, незнайомих людей, поспіху;
  • Можливість замовити доставку декількома зручними способами: кур’єрами від самого магазину чи поштової служби, за допомогою поштових сервісів;
  • Великий вибір товарів, що належать до різних типів. Це суттєво економить час, бо в мережі перехід від одного розділу до іншого займе пару секунд на відміну від «прогулянок» реальними супермаркетами;
  • Можна порівняти ціни в різних магазинах на той самий продукт, обрати найбільш вигідну для себе, можливо, використати знижки, купони, прийняти участь у акціях;
  • Більше вигідних пропозицій;
  • У період вірусних захворювань можливість не знаходитись у натовпі, транспорті, черзі, серед людей дуже важлива, від цього може залежати ваше життя, особливо значущою є безконтактна доставка, коли товар вам доставляють під двері, ви не контактуєте безпосередньо з кур’єром.

За якими критеріями варто обирати магазин

Людям, що ніколи раніше не користувалися послугами інтернет-магазинів, обрати якісний та надійний з першого разу може бути дуже складно. Та є декілька головних моментів, на які потрібно звернути увагу, щоб мінімізувати ймовірність прикрої помилки. 

Мережеві маркети більш відповідально ставляться до питань якості товарів, терміну придатності. Зручність, ціна, термін доставки продуктів теж дуже важливі. Сплатити за покупку можна онлайн чи при отриманні. Зверніть увагу на умови повернення та відмови на той випадок, якщо товар виявиться не відповідної якості, пошкодженим, зовсім не тим, який ви замовляли на сайті.

Відповідальні компанії не тільки передзвонюють клієнтам щодо відсутності продукту, який був потрібен, але й іще раз перед тим, як кур’єр вирушить до нього. Варто також звернути увагу на сам сайт, який має містити всю необхідну для покупця інформацію про послуги, товар, умови оплати, доставки. Інтерфейс повинен бути зрозумілим, достатньо простим, кількість, організація фільтрів має розташовуватись зручно. Особливо важлива актуальність цін маркету, щоб після замовлення не виявилось наступне: товар коштує значно дорожче, ніж ви бачили, його вже привезли і вам доведеться вносити додаткові кошти.

Вибір інтернет-магазину – справа досвіду. Перші придбання ви можете зробити разом з друзями, сусідами, які вже не одноразово звертаються на перевірені сайти, залишаються задоволеними результатами та рекомендують сервіс вам.