1. Новини Закарпаття
  2. >

Вибираємо тарілки для сервірування з задоволенням!

При сервіруванні столу виникає питання, вибрати круглі тарілки чи краще квадратні? Ви можете дуже добре чергувати, наприклад, першу форму для закуски та вибрати іншу для основної страви. Очевидно, що вагатися є привід! Дізнайтеся про наші поради, які допоможуть вам вибрати найкращий посуд, серед якого привабливі супові тарілки, наприклад https://villagrazia.ua/ua/posuda/tarelki/filter/tovar/tarilki-dlia-supu.

Кругла тарілка чи квадратна?

Кругла тарілка має форму, яка пропонує дружній образ, сповнений прихильності. Така форма дарує відчуття теплої зустрічі для святкування між близькими людьми. Який би стіл ви не вибрали для свого заходу, кругла одноразова тарілка буде зручною. Кругла форма, безсумнівно, форма тарілки залишиться найбільш практичною і придатною для бездоганної гарантії в декоруванні столу. Круглий виріб має краї, які зазвичай тонкі і не об’ємні. На дещо тісному столі він потребує мало місця для зручності сервірування. Це дає більше місця для оптимізації інгредієнтів, щоб забезпечити ретельно зроблений результат.

Квадратна тарілка, безсумнівно, сучасна. Це нова тенденція, яку дуже цінують за її чисті, прямі та стримані лінії. Лінії, які ідеально відповідають контурам сучасних столів, створюючи враження більшого простору. Набір столових і квадратних тарілок надає більш чистий вигляд із вражаючим візуальним дизайном. Незаперечною перевагою тарілки квадратної форми є її надзвичайно рівні, щедрі та зручні краї. Це зараз тренд, що відображає справжній вигляд посуду. Його широкі краї спеціально адаптовані до страв із щедрим гарніром, щоб виділити всю жадібність тарілки, роблячи її апетитною, ніж будь-коли. Квадратну тарілку легко скласти для ідеального зберігання у ваших шафах, надаючи неперевершену елегантність і вишуканість.

Які інші форми тарілок існують?

З часом форми тарілок, призначені для вдосконалення мистецтва столу, значно змінилися. У сучасному асортимент ви можете знайти різноманітні тарілки різних форм, які ідеально підходять для вас, починаючи від найбільш класичних у круглій або квадратній формі; аж до найскладніших з прямокутними, трикутними та овальними формами тощо.

Чому б не змішати, щоб надати ще більше оригінальності? Наприклад, ви можете поєднати невелику трикутну тарілку з великою прямокутною тарілкою для створення творчого дизайну. Адже мета – догодити гостям та вразити своєю оригінальністю!

А чи варто обирати одноразовий посуд?

Одноразова тарілка, звичайно, є одним із сучасних трендів посуду, будучи аксесуаром, який зараз дуже популярний у контексті організації заходів, будь то дні народження, хрещення, сімейна трапеза, причастя чи весілля. В асортименті, сьогодні, безліч одноразових тарілок:

  • Пластикові тарілки; білі, чорні або прозорі, які дуже світлі, підходять для закуски, основної страви, десерту або навіть для підносу до їжі;
  • Паперові тарілки; білі або різних кольорів, плоскі або порожнисті, часто використовуються для святкування дня народження або пікніка;
  • Дерев'яні; розроблені із соснового, тополиного, пальмового або бамбукового листя для приємного та елегантного природного вигляду;
  • Біорозкладні; виготовлені з повністю біорозкладаних рослинних матеріалів, таких як волокно цукрової тростини та жом.

Величезний асортимент виробів можна купити як по одному предмету, так і в комплекті, щоб всі гості за столом мали змогу отримати естетичне задоволення від сервірування.