1. Новини Закарпаття

Скільки коштує життя в Канаді

Скільки коштує життя в Канаді

Канада має один із найвищих показників натуралізації у світі. Це означає, що тисячі іммігрантів, які зробили Канаду своїм новим домом, не пошкодували про своє рішення. Не важко зрозуміти чому: загальна охорона здоров’я, репутація хороших манер і прекрасне природне середовище.

Після подачі заявки на візу на постійне проживання перше, що вам потрібно зробити, з урахуванням оформлення канадської візи ціна якої не є постійною, це спланувати витрати на проживання на перші кілька місяців і конвертувати свої заощадження в канадські долари (CAD). У цій статті ми відповідаємо на запитання «Скільки коштує жити в Канаді?», розглядаючи середні витрати країни на житло, їжу, транспорт тощо.

Вартість життя в Канаді

Перш за все, потрібно врахувати житло та витрати на нього. Вартість житла в Канаді може бути різною і залежить від міста та розташування стосовно центру. Так, купити будинок у Ванкувері буде коштуватиме 3,4 млн. доларів, таунхаус -1,7 млн доларів, квартира в 1 млн. доларів. Я можна бачити, ціни ніяк не можна назвати невеличкими, тому багато людей обирають оренду. 

Для оренди самими дорогими для житла є Ванкувер, Торонто та Міссісага. Там квартира до 90 квадратних метрів обійдеться для вас в 2300 – 2500 доларів, наприклад в Квебеку це буде вже 1050 доларів Окрім цього, важливі ще ціни на комунальні послуги. В середньому це  190 доларів в Торонто, 130 у Ванкувері та 280 у Едмонтон.  Ця вартість містить в собі:

  • витрати на електроенергію;
  • кондиціювання;
  • обігрів;
  • водопостачання;
  • вивіз сміття.

Хоча багато деякі програми міграції передбачають отримання грошових виплат на первинному етапі, для проживання в Канаді потрібна робота, щоб мати можливість забезпечити собі гідне існування. 

Вартість продуктів харчування 

Продукти харчування в Канаді дорожчі, ніж в Україні, та різняться в залежності від місцезнаходження. Якщо ви бажаєте заощадити на продуктах, то найдешевші ціни будуть у провінції Нова Шотландія, Альберта, Саскачеван та Нью-Браунсвік. Чим далі на північ, тим дорожче продукти, тому що їх туди доставляють кораблем, або повітряним транспортом. В середньому вартість продуктового набору на одну людину складає 250 доларів на місяць, і це не враховуючи їжу, якою ви будете харчуватись поза будинком. 

В цілому життя в Канаді залежить від міста, в якому ви живете. Наприклад, з заробітною платою в 4 тисячі доларів можливо жити сім’ї з трьох людей в такому місті як Торонто. Так заробітна плата може дозволити навіть заощаджувати кошти, та відкладати на навчання дітей, або чудову відпустку. На 2-2,5 тисячі доларів можливо забезпечити собі існування на перші місяці. Усе знаходиться в ваших руках та залежить тільки від працездатності та вміння.