1. Головна
  2. >
  3. Новини партнерів

Ремонт айфонів і ноутбуків в Черкасах

17
Без регіону (не видаляти!)

Ремонт айфонів і ноутбуків в Черкасах

Телефон впав у воду: як діяти у такій ситуації

Попадання води в середину будь-якої електроніки загрожує повному виходу з ладу. Але в деяких ситуаціях девайс ще можна врятувати. Тут багато залежить від правильності та своєчасності ваших дій.

Навіть максимально акуратні люди все одно не можуть запобігти ситуації, коли телефон випадково вислизає з рук, випадає з кишені і опиняється у воді. У подібних випадках ремонт детектора Черкаси практично неминучий. Але можна мінімізувати збитки, і підготувати девайс до передачі майстру.

Як треба діяти

Помилково думати, що небезпека становить лише ситуація, коли пристрій повністю занурюється під воду і перебуває там деякий час. На жаль, іноді вистачає кількох крапель дощу, розлитого чаю, щоб сталося коротке замикання, екран відключився або сенсор перестав реагувати на дотик.

Як відзначають фахівці, які регулярно виконують ремонт айфону в Черкасах (ремонт айфона в черкассах), найбільше наслідків контакту з води схильні до екрану, кнопок і роз'ємів для навушників, зарядки, USB. Тому перше правило - постарайтеся якнайшвидше витягнути телефон з рідини.

Подальші дії представлені в такому алгоритмі:

• Покладіть пристрій на суху поверхню. Вибирайте рівні горизонтальні поверхні. Вибирайте поверхні, які зможуть увібрати зайву вологу - паперові рушники, серветки та ін. Синтетику краще не використовувати;

• Вимкніть смартфон. Будь-яку електроніку, яка опинилася у воді, важливо одразу ж відключити. Якщо девайс впав у воду, будучи підключеним до розетки (стояв на зарядці), спочатку знеструмте розетку, вимкніть автомат на щитку;

• Зніміть акумулятор. Актуально для старих моделей, де використовувалися знімні батареї. Якщо у вас вбудований акумулятор, просто відключайте пристрій;

• Просушіть девайс. Важливо позбутися зайвої вологи. Протріть корпус, спробуйте видалити рідину всередині. Для цього використовують серветки, ватяні палички, миски з рисом. Деякі навіть укладають телефони на варильні поверхні і включають при температурі до 120 градусів Цельсія. Але це метод досить ризикований. Також можна спробувати просушити феном, утримуючи потік повітря на відстані щонайменше 20 см від телефону. Надто гаряче повітря не вмикайте.

Після цього варто віднести телефон на диагностику. Майстер визначить, чи вдалося врятувати телефон чи ні.

Ми ремонтуємо і іншу техніку (ремонт ноутбука черкассы)

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber