1. Новини Закарпаття

Друг на футболках: особливості

Футболки з цікавими рисунками та принтами — це не просто одяг, але і спосіб зробити цікавий елемент одягу та можливість виділитися серед натовпу, проявити свою індивідуальність. Такі елементи використовують в якості корпоративної атрибутики, презентації нової продукції.

Сьогодні технології зробили досить великий крок у різних направленнях, в тому числі і у друкарському напрямку. Існують різні види нанесення принту чи рисунку на різні тканини. Завдяки цьому друк на футболках у Львові користується попитом серед різних категорій населення та компаній.

Особливості другу на футболках

Слово “принт” прийшло до нас з англійської мови. Якщо зробити дослівний переклад, то воно означає “друк”. Цим словом хочуть сказати про нанесення якогось зображення певним способом на будь-яку поверхню. Надруковані принти зазвичай використовуються з дизайнерською метою, або під час реалізації друкарських проєктів. Вони діляться на наступні категорії:

  • Одяг для щоденного використання.
  • Уніформа для офісу.
  • Продукція сувенірна.
  • Матеріал для презентацій.

Футболки з нанесенням різних малюнків, зображень, принтів можуть використовуватися у повсякденному життя, для подарунків, або ж в якості уніформи.

Технології друку

Сьогодні друкарські компанії використовують декілька технологій для нанесення різноманітних зображень на футболки. Таким чином можна виділити наступні види:

  • Трафаретна. Один із найдавніших способів. Для нанесення рисунка використовуються термопринтери та спеціальні станки. Особливістю є довгий термін збереження зображення у високій якості, проте палітра складає лише 6 відтінків.
  • Цифрова. Такий тип дозволяє виконувати нанесення зображення з великою швидкістю. Пошкодити такий принт досить важко через те, що фарба проникає глибоко в структуру тканини, тому такі футболки можна спокійно прати навіть при високій температурі.
  • Термотрансферна. Для такого виду використовується спеціальний матеріал, що дозволяє приклеєному зображенню розтягуватися разом з футболкою. Наклеїти малюнок можна навіть на місцях швів, зображенню не шкодить вода.
  • Сублімація. Особливість цього методу полягає у високій якості деталей. Тобто малюнок досягає рівня фотографії. Сублімацію рекомендують використовувати на тих тканинах, де зміст поліестеру не перебільшує 65%.

Ось такі види друку на футболках сьогодні використовують для того, щоб зробити стильну та індивідуальну річ. Кожен тип має свої переваги та особливості використання. Їх потрібно враховувати під час того, коли ви будете визначатися з тим, яким чином нанести малюнок на футболку.