1. Новини Закарпаття

Ринок майбутнього: чи зможе ресейл витіснити магазини?

Мода змінюється так швидко, що не встигаєш оновлювати гардероб. Сьогодні в моді яскраві кольори, а завтра – стриманий стиль. Відомі виробники постійно вигадують щось нове і нарощують виробництво. Купити брендовий одяг – бажання кожного модника, але фінансові можливості на це є не у всіх. Ні для кого не стане новиною, що люксові речі коштують у кілька разів більше за звичайні, але, що ж робити, якщо не хочеться відставати від моди?

 

Стильно та економно

 

На ринку країни поступово з'являються ресейл-платформи. Однією з найпопулярніших є The Originals. Що можна купити у таких магазинах? Все, що завгодно: верхній одяг, сукні, ювелірні прикраси, взуття та інше. Примітно, що на ресейлі є тільки люксові речі, представлені в колекціях, що лімітуються, які зазвичай розкуповуються відразу. Вартість речей у кілька разів менша, ніж у брендових магазинах, а якість нічим не гірша. Як речі потрапляють у продаж?

 

Багато магазинів не встигають продати товар до початку нового сезону, і коли приїжджає нова партія, потрібно звільняти місце. Вони здають товар, що залишився на ресейл за зниженою ціною, і той відправляється в продаж. Також багато людей продають свої речі, але перш, ніж потрапити в продаж, вони перевіряються на оригінальність. Покупці мають реальну можливість зробити покупку люксової речі за мінімальною вартістю.

 

Якщо ви не хочете купувати речі, які хтось носив, то на багатьох платформах є категорія «З биркою». Це товари, які були куплені, але ними ніхто не користувався. Тобто ви купуєте нову річ, але за низькою вартістю. Які бренди популярні? Найбільшою затребуваністю користуються колекції від Chanel, Dior, Cartier, Tiffany & Co. Це лише частина виробників, чиї товари ви зможете знайти.

 

Чому покупці обирають ресейл, а не звичайні магазини?

 

Сучасне покоління стало більш усвідомленим у питаннях раціонального споживання, екологічності та економії. Модна індустрія завдає великої шкоди атмосфері, і веде планету до екологічної катастрофи. Ринок вторинного одягу – можливість загальмувати процес. Крім збереження планети, це економія коштів, адже навіщо переплачувати за одяг, який можна купити дешевше. За статистикою, ресейл-магазини мають все більший попит, а їх кількість збільшується.

 

За прогнозами, незабаром звичайні торгові точки не будуть затребувані, оскільки покупці поступово перейдуть на ринок вторинної сировини. В даний час, купівля вживаних речей популярна серед підлітків, але й більш доросла категорія людей почне переходити до свідомого вибору. Звичайно, що всім відомі торгові точки не зможуть зовсім зникнути з ринку, але їх кількість стане меншою. Всього один раз зробивши покупку на ресейл-платформі, ви зможете оцінити всі переваги.