1. Новини Закарпаття

Експерт розповів про перспективи іноземного гемблінгу в Україні

Війна в Україні – величезний ризик для інвесторів, але західний бізнес продовжує підтримувати українських партнерів та проявляти значний інтерес до легального ринку азартних ігор в Україні. За інформацією від експертів галузі, сьогодні декілька впливових іноземних гравців розглядають український онлайн-гемблінг для того, щоб зробити інвестиції. І це недивно, адже ринок легального українського гемблінгу має чималий потенціал. Достатньо лише подивитися, яких результатів йому вдалося досягнути за 3 роки існування.

Чому український ринок привабливий для іноземних інвесторів?

На думку аналітиків порталу, який оглядає пропозиції легальних гральних закладів, у тому числі, Favbet: http://www.gazeta.lviv.ua/bookmakers-promokody/favbet, навіть в умовах повномасштабного вторгнення, гемблінг розвивається. Цікавість до українського ринку пов’язана з цим фактом, а також з тим, що післявоєнне відновлення нашої держави викличе притік капіталу. Іншими словами, ті інвестори, які не побояться вкласти кошти в українську економіку зараз, в тому числі, у сегмент азартних ігор, отримають перевагу над компаніями, які зайдуть на ринок України пізніше.

Тим більше, не зважаючи на важкі умови, українські легальні оператори закуповують якісний софт, пропонують споживачам численні бонуси, наприклад, фриспіни з http://www.gazeta.lviv.ua/categories/free-spins, дотримуються правил відповідальної гри. Іншими словами, зберігають конкуретноздатність та прозоро ведуть бізнес. Мати справу з такими партнерами європейським інвесторам, безумовно, вигідно.

Проте існують і проблеми, на які потрібно зважати тим, хто захоче працювати на українському ринку азартних ігор в майбутньому. На думку знаного експерта галузі Антона Кучухідзе, вони потребують якнайскорішого вирішення.

Питання з оподаткуванням та запровадженням єдиної системи державного моніторингу (ДСОМ) досі не вирішено. Це ускладнює регуляторне середовище ринку, роблячи його менш привабливим для іноземних інвесторів. Це питання необхідно вирішити якнайшвидше.

Активність нелегалів створює нерівні умови роботи, що безумовно відштовхує інвесторів. Більше того, в онлайн-сегменті досі функціонують деякі нелегали, пов'язані з Росією, що також не додає привабливості ринку.

І, насамкінець, негативний момент полягає у тому, що й досі продовжуються атаки на КРАІЛ. На думку Антона Кучухідзе, для іноземних інвесторів важлива наявність неупередженого регулятора, який є гарантом законності.