1. Новини Закарпаття

Що треба враховувати при виборі електромобіля

Електромобілі, що є вигідною альтернативою автотранспортним засобам на викопному паливі (бензині та дизелі), приваблюють покупців екологічністю, комфортністю, простотою обслуговування, обширністю функціоналу та нижчими витратами на утримання. Однак повною мірою оцінити переваги рішення можна лише за умови правильного вибору моделі та покупки електрокара у надійного постачальника.

Основні критерії вибору

Компанія VOLTauto, що постачає на авторинок України нові та вживані електрокари від відомих виробників, представляє в каталозі сайту voltauto.com.ua широкий вибір моделей, а також аксесуари та зарядки за доступними цінами. Відмінний технічний стан електромобілів та відповідність зазначеним характеристикам компанія гарантує. На користь вибору цього постачальника говорять вигідні ціни та умови продажу, тому покупцям залишається лише вибрати модель відповідно до індивідуальних вимог.

Основними критеріями вибору електромобіля є:

  • Місткість АКБ. Від ємності акумулятора залежить пробіг авто на одній зарядці. Більше ємність – більше кілометраж. 
  • Потужність та інші характеристики електродвигуна.
  • Кількість енергоспоживаючих пристроїв та приладів. Сучасні електромобілі оснащуються безліччю електронних пристроїв, живлення яких забезпечує акумуляторна батарея. Якщо для автолюбителя важливіша відстань на одній зарядці – слід вибрати модель лише з необхідними приладами. Якщо є можливість частіше заряджати батарею (наприклад, у місті), то кількість приладів значення не має.
  • Розміри та місткість транспортного засобу. Більшість бюджетних електрокарів не відрізняються великою місткістю та вантажопідйомністю, оскільки виробники намагаються знизити навантаження на АКБ.
  • Тип кузова електромобіля (седан, хетчбек тощо). Вибір типу автомобіля залежить від індивідуальних вимог та переваг. Наприклад, для однієї людини або сім'ї із двох осіб достатньо дводверного міні авто. Якщо ж сім'я більша або необхідно перевозити вантажі – краще вибрати більш солідні моделі.

Не менш важливі виробник та вартість авто. Різноманітність автомобілів з АКБ на кшталт типу кузова, показника потужності, ємності АКБ та інших характеристик дозволяє підібрати модель під будь-які вимоги та фінансові можливості.

Додаткові фактори вибору

При виборі електромобіля слід звернути увагу на додаткові критерії вибору, зокрема:

  • Чи можна встановити додаткове обладнання. Деякі прилади, які використовуються на звичайних авто, на електрокари встановити неможливо. 
  • Наскільки швидке заряджання. Наявність опції швидкого заряджання корисне в деяких випадках, але ця функція швидко зношує акумулятор.
  • Чи можна відключати окремі прилади. За наявності цієї функції можна заощаджувати заряд шляхом тимчасового вимкнення приладів, які не впливають на безпеку авто. До таких пристроїв належить камера заднього виду.

Слід також звернути увагу на оснащення салону, місткість багажника та інші фактори. Якщо з вибором моделі виникнуть труднощі – консультація менеджерів компанії буде дуже доречною.