1. Новини Закарпаття

Кріплення для велосипеда на машину: комфорт та безпека

Велосипед дарує величезне задоволення своєму власнику. Можна відчути себе по-справжньому вільним, адже не потрібно заправлятися, стояти в пробках, можна кататися будь-де і будь-коли. Для деяких це спосіб пересування містом, а для інших – радість та насолода.

Але якщо хочеться покататися десь за містом, потрібно знайти спосіб перевезти свій байк на машині. Для цього є кріплення для велосипеда. Завдяки цій конструкції ви зможете зручно та безпечно перевозити велосипеди. В інтернет-магазині «Bagazhnik.ua» ви знайдете великий асортимент різних кріплень для різних моделей машин, а менеджери допоможуть визначитися з вибором.

На що звернути увагу під час вибору кріплення для велосипедів?

Завдяки кріпленню для велосипедів, ви зможете кататися на байку бездоріжжям, дорогами далеко від будинку і навіть від міста. Велокріплення може бути різним залежно від того, де воно розташовуватиметься:

  • на даху. Це найпоширеніший і найзручніший варіант. Однак, щоб закріпити байки на даху, потрібно їх туди підняти, а тому з цією роботою не впорається тендітна дівчина невисокого зросту або невисокий підліток. Але огляд водія під час їзди не буде обмежений, а тому і аварійної ситуації така конструкція не створить. Сам велосипед може кріпитися до влаштування за педалі, за раму, за колеса, за кермо. Одночасно можна перевозити кілька байків, що дуже зручно;
  • за задні двері. Підійде така конструкція для перевезення від одного до трьох велосипедів. Кріпиться до бампера і кришки багажника різними надійними пристосуваннями. При цьому у вас буде доступ до багажника автомобіля. Найчастіше модель велокріплення потрібно підбирати виключно під модель машини, а універсальні вироби зустрічаються вкрай рідко;
  • на фаркоп. Це зручно, якщо у вас вже є фаркоп, так як це задоволення досить дороге. Велосипеди також будуть ззаду, але у вас може бути обмежений доступ до багажника. Однак є пристрої із відкидним механізмом. Перевозити можна до чотирьох мотоциклів.

Велокріплення - це зручне та практичне пристосування, яке оцінять любителі прогулянок на байку всією родиною. Відразу слід визначитися з тим, де саме ви хочете розташовувати велосипеди - на даху або ззаду, і вже вибираючи тип пристрою.

Варто пам'ятати про те, що з байками на даху машини не можна їздити на великій швидкості, тому що вся конструкція погіршує аеродинамічні характеристики автомобіля, а тому створюватиметься і шум, і керування авто буде складніше. Особливо це стосується тих випадків, коли ви перевозите одразу багато велосипедів.