1. Новини Закарпаття

У погоню за екстремальним відпочинком

Відпустка – те, чого чекаєш довго, а закінчується швидко. Найкращий спосіб використати відпочинок на повну, аби не скаржитися на те, що довгоочікувані дні швидко закінчилися – яскраві розваги, які захоплюють дух. Мабуть, Європу можна сміливо назвати калейдоскопом екстремального відпочинку, у кожній країні мандрівникові запропонують щось унікальне. Щоб охопити якомога більше захопливих місць, краще вирушити відпочивати на машині, тим паче що для цього достатньо страхування зелена карта. Ну що, вирушаємо на зустріч адреналіну?

Франція

Відвідайте миле містечко Шамоні – це ідеальне місце для любителів альпінізму. Французькі Альпи і Монблан, відомі своїми вершинами, підкорять серце кожного. Тут можна зайнятися скелелазінням, парашутизмом, бейсджампінгом, фрірайдингом, льодолазінням, іншими видами гірського спорту.

Також на кордоні Франції з Іспанією розташований піренейський хребет, перебуваючи в цьому мальовничому містечку, є можливість чудово провести час, займаючись рафтингом, гірським туризмом та поїздками на велосипеді.

Естонія

Адреналін для всієї родини – унікальний парк Laitserallypark, розташований біля Таллінна, цілком присвячений автомобілям. Тут можна поганяти на всіх видах автотранспорту і навіть взяти участь у перегонах на вантажівках. Відпочиваючи в раліпарку запам'ятайте: все, що сталося в ньому, має залишатися в ньому. Не пробуйте повторити трюки в реальному житті, бо це надзвичайно небезпечно, а страхування зелена карта, хоч й може допомогти, але не вирішить усіх проблем, які можуть виникнути.

Норвегія

Країна для багатьох вважається центром екстремальних розваг. Тут найкращі умови для водного, гірського, літнього та зимового відпочинку. Наприклад, на Лофотенських островах можна займатися підводним плаванням, дайвінгом, кайтсерфінгом. Інші місця підійдуть для сплаву гірськими річками, сноубордингу, гірських лиж та походів по льодовиках.

Латвія

Відома своєю старою канатною дорогою, розташованою між пагорбами. Проїхатися по якій означає отримати найкращі враження від чудових пейзажів. Якщо неспішне роздивляння красот міста Сігулда не вражає – скористайтеся зіплайном по цій же канатній лінії в відчуття нескореності духу будуть неперевершені!

Румунія

Побувайте в джерелі багатьох фільмів жахів – у замку Дракули. Місце не тільки заворожує містичною атмосферою та унікальною архітектурою. Крім стандартних екскурсій та прогулянок чудовими місцями Трансільванії на мандрівника чекає безліч екстремальних можливостей. Тут пропонується досліджувати печери, займатися альпінізмом, каньйонінгом та іншими різновидами спорту.

Для тих, хто не любить пасивний відпочинок і безглузде лежання на пляжі, в Європі є багато унікальних місць, щоб віддатися екстриму. Звісно, вони не обмежуються Францією, Румунією, Естонією, Норвегією та Латвією, але із зазначених локацій у цій статті можна почати. Далі радимо відвідати Андорру, Словенію, Швейцарію або Скелястий мис Дюрнесс – куди покличе серце, відкрите для пригод.