1. Новини Закарпаття

ЛОР лікар: з яких питань звертатися та як проходить прийом?

ЛОР займається патологіями, пов'язаними з вухами, горлом та носом. Це саме ті органи, які належать до імунного бар'єру людини. Якщо не займатися лікуванням захворювань, всі вони можуть давати ускладнення на інші органи. Навіть легкі проблеми, наприклад нежить, потребують допомоги лікаря, адже те, що можна знайти на огляді, самостійно не діагностувати. Якщо вам потрібний отоларинголог у Львові, ви можете знайти його у медичному центрі «Родина».

 

Коли час звертатися до ЛОРа?

 

В основному отоларинголога відвідують діти, які ходять у садок. Нежить, кашель, біль у горлі – поширені симптоми, з якими стикаються батьки. Але, дорослі не менш рідко потребують допомоги. Симптомами, що вказують на необхідність звернення до ЛОРа, будуть:

 

  • Болісні відчуття у вухах чи виділення;
  • Регулярні захворювання на ГРВІ;
  • Біль у горлі, кашель;
  • Проблеми зі слухом;
  • Втрата нюху;
  • Нежить, який може буди наслідком ГРВІ або алергії;
  • Почуття стороннього предмета у горлі;

 

Це лише частина проблем, з якими звертаються дорослі та діти до лікаря. Звернутися до фахівця потрібно відразу як з’явилися прояви.

 

Підготовка до огляду

 

Якщо вам потрібно відвідати звичайний прийом отоларинголога, підготовки немає. Пацієнт приходить на прийом, розповідає про те, що його непокоїть, лікар проводить огляд і ставить діагноз. За потреби призначаються діагностичні дослідження, що дозволяють уточнити характер захворювання. Потрібна допомога? Ви можете звернутись до https://rodyna-medical.com.ua/. Сучасні методи підходу та якісне обладнання дозволяють знаходити проблему та позбавляти її. Займатися самолікуванням забороняється, оскільки багато захворювань мають схожі симптоми, та їх лікування відрізняється. Лікар зможе з'ясувати, що спричинило недугу, і призначити лікування.

 

Чи допоможе ЛОР при алергії на цвітіння?

 

З настанням теплої пори року багато хто стикається з червоними очима, нежиттю, чханням – все це провокує алергія на сезонні цвітіння. Люди звертаються до ЛОРа для отримання допомоги, але чи займається він цим питанням? По суті, досвідчений лікар може призначити препарати для зниження симптомів, але лікуванням алергічних реакцій повинен займатися алерголог. Він зможе з'ясувати, що провокує такий стан і запропонувати різні методи терапії.

 

За незнанням, при появі виділень із носа люди думають, що це кваліфікація ЛОР лікаря. Він може допомогти, з'ясувавши, що причина появ такого стану алергічна, і направити до вузького фахівця. Займатися самолікуванням не варто, тому що всі алергії проходять по-різному і потребують комплексного лікування. Усі препарати повинні дозуватися лікарем та прийматися не більше встановленого часового проміжку.