1. Новини Закарпаття

Чому не можна ігнорувати втрату зуба?

Травми, хронічні хвороби зубів, вікові зміни — до повної або часткової втрати зубів можуть призвести різні причини. Перше, що треба зробити в такій ситуації — це звернутися до лікаря на процедуру імплантації. Імплантати зубів виглядають та функціонують як наші природні зуби. Вони виконують всі функції, витримують навантаження при жуванні, розмові та посмішці, із природною легкістю та комфортом. Про те, чому ігнорувати втрату зубів — не найкраще рішення, нам розповіла стоматологічна клініка DentaDerm. І сьогодні ми поділимося цією інформацією із вами. 

Що таке імплантація?

Це — процедура заміщення натурального втраченого зуба штучною конструкцією. В кісткову тканину пацієнта вживляється штучний імплант, до якого згодом фіксується ще одна конструкція — коронка або міст (це залежить від показань). Імплантація зубів допомагає:

 

  • повністю відновити жувальну функцію;
  • повернути посмішці естетику;
  • позбутися проблем з дикцією;
  • запобігти атрофії кісткової тканини.

 

В умовах сучасної стоматології, імплантація зубів проводиться з використанням якісних імплантів, які добре приживаються та не конфліктують з м'якими тканинами ротової порожнини. Імплантований зуб повністю замінює натуральний за функціями, зовнішнім виглядом, надійністю. 

 

Завдяки використанню високоякісних матеріалів та сучасних технологій, імплантати зубів можуть служити вам протягом десятиліть, й навіть пожиттєво. Це значно перевершує тривалість інших методів відновлення зубів.

Наслідки ігнорування втрати зуба

Дехто вважає проблему адентії суто естетичною, та не хоче витрачати кошти на імплантацію. Мовляв, не на часі. Насправді ж, ігнорувати втрату зуба — погана ідея власне з медичної точки зору. Через певний час, виникають такі проблеми, як:

 

  • викривлення дентального ряду, зміщення здорових зубів;
  • підвищений ризик розвитку карієсу та запальних захворювань ротової порожнини;
  • поступове руйнування ясен, кісткової тканини;
  • розвиток мовних дефектів;
  • хвороби шлунка та кишківника через недостатнє пережовування їжі. 

 

Найкращий час для звернення до стоматолога — це одразу після втрати зуба. Лікар проведе ретельну діагностику, обере оптимальні методи імплантації зубів та допоможе повернути вашій посмішці красу.

 

І наостанок — про те, чи боляче імплантувати зуби. Всі процедури проводяться під анестезією, тож ви не відчуваєте ні болю, ні дискомфорту. У період відновлення болісні відчуття можливі. Але щоб знизити їхню інтенсивність, лікар призначить вам знеболювальні та протизапальні препарати. Тому не відкладайте звернення до стоматолога на потім. Якщо ви втратили зуб, подбайте про вчасний запис у клініку!