1. Новини Закарпаття

Що робити, якщо AirPods випадають з вух

У всіх дуже різні вуха, але виробники навушників не можуть створювати пристрої, зважаючи на індивідуальні потреби кожного.

У всіх дуже різні вуха, але виробники навушників не можуть створювати пристрої, зважаючи на індивідуальні потреби кожного.

У всіх дуже різні вуха, але виробники навушників не можуть створювати пристрої, зважаючи на індивідуальні потреби кожного. Неможливо розробити стільки модифікацій. Щоб однаковими моделями могли користуватися різні люди, винайшли спеціальні гумові накладки декількох розмірів. Проте однаково залишаються ті, кому не підходять навушники. Більшості з них трапляється проста проблема — вони випадають із вух. Як її розв’язати — розповімо нижче. 

Змініть положення 

Перш ніж придбати пристрій, спробуйте підібрати позицію у вусі. Можливо, буде зручним розташування під кутом 30°. Так навушники зафіксуються краще. Якщо ні — покрутіть ще. 

Силіконові накладки

Розроблені, щоб мінімізувати ковзання. Тому під час пробіжок чи звичайних прогулянок ви будете відчувати себе комфортніше. Також покращиться звучання, бо в спеціальних накладках навушники Apple розташовані у вусі так, що динамік повністю не затуляється, і на шляху звуку немає перешкод. Накладки тонкі й не створюють багато зайвого об’єму, тому в кейс для зарядки пристрої входять вільно. 

Тримачі Air Hook

Виготовлені з товстого, але м’якого силікону. Мають усі необхідні вирізи. Головна особливість — гак, що чіпляється за вушну раковину й міцно там тримається. Можна вільно рухатися, стрибати, бігати, танцювати й не турбуватися, що AirPods випаде. Єдиний недолік — не вміщуються до кейса. 

EarSkinz 2

Вироблені з різноколірного силікону, суцільні, нагадують чохол. У зоні динаміка трішки випирають, тому створюють додатковий простір між ним та вухом. Завдяки цьому звучання краще. На час зарядки треба знімати. 

Silicone Earbuds Earphone Case

Спеціальний чохол разом з амбушурами. Бувають варіанти з гаком для надійної фіксації. Завдяки Earbuds змінюється форма AirPods на AirPods Pro. Останні краще тримаються. Цей виріб можна знайти в продажу на сайті Алло.юа

Заміна амбушур

Класичні моделі різних розмірів не завжди виявляються зручними. Для невеликої кількості користувачів навіть за наявності можливості зміни їхнього розміру проблема випадання залишається. Тому розробники створили пінні вироби. Матеріал схожий на поролон, тільки іншої щільності. Він наділений ефектом пам’яті: потрапляючи у вушний канал, повторює його контури та через деякий час запам'ятовує форму. Завдяки цьому вірогідність вислизнути в нього мала. 

Якщо наведені рекомендації не допомогли розв’язати проблему, зверніться до сервісного центру чи до служби підтримання клієнтів Apple. Можливо, необхідна додаткова консультація. У крайньому разі замінять прилад. 

Пам’ятайте, що кожне вухо унікальне, і може знадобитися час, експерименти, щоб знайти найзручніший спосіб носіння AirPods. Будьте терплячими, спробуйте різні методи, аби підібрати найкращий. Усі намагання варті того, щоб потім насолоджуватися чудовим звучанням гаджетів.