1. Новини Закарпаття

Особливості шин Michelin Pilot Sport 5

Головна шинна новинка компанії 2021 року - Michelin Pilot Sport 5. На перший погляд, вона мало чим відрізняється з попередницею Pilot Sport 4, що добре продається ще з 2016 року.

Головна шинна новинка компанії 2021 року - Michelin Pilot Sport 5. На перший погляд, вона мало чим відрізняється з попередницею Pilot Sport 4, що добре продається ще з 2016 року.

Ідеальної автомобільної шини не існує. Це стосується як літніх, так і зимових моделей. Безперечно, маркетологи можуть думати інакше, але слід взяти до уваги думку інженерів: кожна автошина є компромісом між комфортом, керованістю і довговічністю.

Гальмування на сухій або мокрій дорозі, розгін, стійкість при м'якому або агресивному маневруванні, зчеплення, шумність і плавність ходу - всі ці параметри вимагають певних інженерних рішень, які іноді суперечать один одному. Наприклад, м'яка та комфортна літня гума з гарним зчепленням може зноситися швидше, ніж жорстка . Або склад гумової суміші, що забезпечує мінімальний гальмівний шлях на сухому асфальті, може не забезпечити таку ефективність при гальмуванні на мокрій дорозі, і навпаки.

При виборі колес необхідно враховувати конкретні вимоги та умови експлуатації. Важливо знайти оптимальний баланс між різними характеристиками, щоб відповідати потребам водія та забезпечити безпеку на дорозі. Саме тому вибір шин є питанням індивідуальної переваги та адаптації до конкретних умов використання автомобіля.

Не забувайте і про специфіку типорозміру, вони також можуть відрізнятися через невелике відхилення балансу в той чи інший бік. Не варто очікувати однакових характеристик для 205/55 R16 та 225/45 R19. Різна маса авто, площа плями контакту і висота профілю вносять свої корективи.

Давайте ознайомимося з тим, що приготували нам маркетологи з Мішлен.

Літні високопродуктивні шини Michelin Pilot Sport 5, спеціально розроблені для потужних спортивних автомобілів та вимогливих водіїв. П'ята версія лінійки, увібрала в собі найкращі якості та технології концерну, забезпечуючи чудове зчеплення з дорогою та відмінне управління у широкому діапазоні умов.

Презентація автошини Мішлен Пілот Спорт 5 відбулася у березні 2020 року на міжнародній автомобільній виставці у Женеві, Швейцарія.

Особливості Michelin Pilot Sport 5

Матова текстура – стильний матово-чорний дизайн з бархатистою мікротекстурою, яка створює особливий преміальний зовнішній вигляд та тактильне відчуття.

Технологія Dual Sport Tread Design – протектор коліс розділений на дві зони – зовнішню для спортивного використання та внутрішню для повсякденної їзди. Це поєднання переваг спортивних та повсякденних шин у різних ситуаціях.

Технологія MaxTouch™ 2.0 – рівномірний розподіл тиску та збільшення площі контакту гуми з дорогою. Підвищує зчеплення, гальмівні характеристики та ефективність використання палива.

Технологія Dynamic Response – жорсткі пояси з арамідних волокон, що розташовуються під протектором колеса. Відповідає за точне та миттєве реагування на кермо, підвищуючи керованість та точність при проходженні поворотів.

Тести гуми Michelin Pilot Sport 5

Автошини пройшли безліч тестів та отримали визнання від різних автомобільних видань:

  • Auto Bild (2020) - звання "Екземпляр бездоганної якості" та посіли перше місце серед літніх шин.
  • Sport Auto (2020) - найкращі у категорії "Ультра-висока продуктивність".
  • Auto Zeitung (2020) – 1 місце у загальному рейтингу літніх коліс.
  • Auto Motor und Sport (2020) – високо оцінив у категорії "Ультра-висока продуктивність".
  • Tyre Reviews (2020) високо оцінив продуктивність гуми на сухому та мокрому покритті, а також керованість та зчеплення.

Це лише кілька прикладів з багатьох тестів, в яких автошини Мішлен Пілот Спорт 5 показали високу продуктивність і надійність на різних дорогах. Саме тому колеса користуються популярністю серед автолюбителів та професіоналів в автомобільній індустрії.

Підсумки

Суто маркетингові формулювання не заважають продукції демонструвати ті якості, які декларуються, а деякі й свідомо випинаються. Чи не це, зрештою, важливо споживачеві?