1. Новини Закарпаття

Які меблі купити для малогабаритної квартири

Особистий простір потрібен кожен людині, особливо якщо йдеться про місце, у якому вона проживає.

Особистий простір потрібен кожен людині, особливо якщо йдеться про місце, у якому вона проживає.

Якщо це невелика квартира (до 35–36 м²), де всього одна кімната, організувати там обстановку так, щоб кожному в родині було зручно, важко.

Особистий простір потрібен кожен людині, особливо якщо йдеться про місце, у якому вона проживає. Якщо це невелика квартира (до 35–36 м²), де всього одна кімната, організувати там обстановку так, щоб кожному в родині було зручно, важко. Але зовсім без меблів обійтись не можна, адже вони необхідні для сну та відпочинку, роботи, проведення часу разом.

Стильні та красиві меблі для дому зручно знайти й підібрати тут https://famille.com.ua/. Кожному покупцеві пропонується широкий асортимент виробів для спальні, вітальні чи передпокою. Тут можна придбати не лише гарнітур, а й матраци як невіддільні складові ліжка дорослого й дитини. Інтернет-магазин має великий вибір бюджетних моделей, які дозволять витратити менше, але організувати комфортну обстановку у квартирі.

Декілька порад щодо організації простору

Навіть у невеликому приміщенні можна створити затишну атмосферу, якщо вдатися до кількох дуже простих хитрощів. Наприклад, стирати кордони, тобто оформити стіни, двері, меблі в одному кольорі, найкраще світлому. Вдалим рішенням буде й оформлення покриття для підлоги в такому ж відтінку, тоді візуально квартира видаватиметься просторішою.

Якщо є можливість, не завадить зробити легке перепланування, щоб трохи розширити квадратні метри. Наприклад, можна скористатися концепцією студії, де взагалі немає перегородок, окремо знаходиться лише санвузол. У пригоді стануть і способи зонування, які передбачають не тільки правильне розміщення меблів, а й відокремлення функціональних частин кімнати. Це можна зробити за допомогою світла, різних покриттів, відтінків або фактур.

Як організувати розміщення меблів

Сучасні виробники випускають різноманітний гарнітур, у тому числі й для невеликих квартир. Отже, не буде дуже важко придбати все необхідне, що також відповідатиме потрібним параметрам. Головне – продумати схему розташування речей, щоб лишити достатньо вільного простору й мати, де спати, працювати та проводити час із родиною. Є декілька завдань, які потрібно попередньо вирішити:

  • прорахувати все заздалегідь. Перш ніж замовити шафу або диван, варто точно визначити, де вони стоятимуть та скільки місця займатимуть. Важливо, щоб у кімнаті та у квартирі загалом була можливість вільно пересуватися;
  • купувати й встановлювати кутові шафи. Практичним варіантом для малогабаритки стане вбудований варіант, такими бувають і шафи-купе. Конструкції займають увесь простір від підлоги до стелі, а всередині їх можна компонувати як завгодно, використовуючи різну кількість вішалок і полиць;
  • встановлювати ліжко в ніші. Крім того, для компактної квартири чудовим вибором стане розкладний диван.

Візуально розширити приміщення допоможуть дзеркала, а також меблі й оздоблення світлого кольору.