1. Новини Закарпаття

Управління кав'ярнею з використанням програми обліку товарів

З цієї статті ви дізнаєтесь:

 1. Як оптимізувати продаж кавових напоїв і комплектів
 2. Використання комплектів з автоматичною збіркою для ефективного обслуговування
 3. Продаж інших супутніх товарів у кав'ярнях
 4. Використання штрих-кодів для простого обліку товарів
 5. Мобільний додаток для продажу на місці
 6. Обладнання для продажу кавових напоїв та інших товарів у кав'ярні

Оптимізація продажу кавових напоїв і комплексних товарів

Найчастіше, в мінікав'ярнях слід враховувати продажу комплектного товару, якими й є різні кавові напої. Вони складаються з самої кави, води, цукру та інших інгредієнтів, яким необхідний облік. Це зробити досить просто: Вам слід оприбуткувати всі складові частини кавових напоїв в програму для торгівлі як звичайний товар. Можна внести їх як ваговій товар (якщо у Вас є ваги) або як штучний, вважаючи 1г інгредієнта за 1 шт. При обліку самих напоїв Вам для кожного з них потрібно буде створити складну послугу, включивши до її складу всі складові напою і вказавши його ціну. Тобто, припустимо, послуга приготування кави «Flat White» буде включати 110 г молока, 60 г води та 14 г кави. 

Комплекти з автоматичною збіркою для ефективного обслуговування

Цінним інструментом стануть також Комплекти з автоматичною збіркою. Наприклад комплект "Чай". Склад: пакетик чаю, 2 стіки цукру, одноразова паличка, стакан, 250 мл води. На складі такий комплект завжди знаходиться в 0 кількості. При додаванні комплекту з автоматичною збіркою в реалізацію, він автоматично збирається. Тобто зі складу списуються складові комплекту і на прихід ставиться комплект, який тут же продається.

При цьому в чеку покупець бачить лише чай, а вся інша інформація по руху складових залишається всередині системи. При скасуванні/видаленні/зміні кількості в реалізації, комплекти розбираються (наприклад, клієнт замовив каву, потім передумав і попросив чай. За фактом ми нічого ще не зробили, тому готового комплекту на складі бути й не повинно)

Продаж інших супутніх товарів у кав'ярнях

Багато кав'ярень продають не тільки напої, а й інші супутні товари - кондитерські вироби, пачки кави, чашки та інше. Такий товар можна продавати або просканувавши штрих-код, або просто вибравши вручну зі складу. Якщо Ви продаєте за допомогою сканера штрих-кодів, то штрих-коди напоїв і кондитерських виробів можна просто наклеїти в спеціальний зошит, з якої вони та будуть скануватися кожен раз. Пачки кави, або, наприклад, шоколадні батончики можна продавати, використовуючи заводські штрих-коди. Якщо ж у Вас є і ваговій товар (горішки, льодяники, печиво та інше), то Ви можете під'єднати до ПК ваги та за допомогою нашої додаткової опції Підключення електронних ваг передавати інформацію безпосередньо в програму для роздрібної торгівлі.

Використання штрих-кодів для простого обліку товарів

Якщо Ви займаєтеся продажем пачок кави та супутніх товарів онлайн, Синхронізація з інтернет-магазином допоможе спростити облік і синхронізувати сайт з програмою.

Мобільний додаток Торгсофт для продажу на місці

Якщо ви володієте мережею кав'ярень і хочете вести повноцінний облік продажів по всій мережі, Вам слід придбати ліцензію Торгсофт з підтрикою платіжного терміналу, за допомогою якої Ви зможете контролювати Ваш бізнес онлайн в будь-якій точці світу.

Детальніше про автоматизацію кав'ярні від Торгсофт.

Якщо ж у вас немає можливості встановити ноутбук або ПК в кожній кав'ярні, Ви можете скористатися Мобільним додатком Торгсофт. Забезпечте Ваших продавців смартфонами або планшетами з додатком і вони зможуть вести продаж на місці, скануючи штрих-код товару вбудованою камерою гаджета. При цьому інформація буде передаватися в центральну базу в режимі онлайн. Для цього досить зазвичай мобільного інтернету і самого бюджетного смартфона на базі ОС Android або IOS.

Обладнання для продажу кавових напоїв та інших товарів у кав'ярні:

 • Ваги: підключення електронних ваг дозволяє точно вимірювати складові для кавових напоїв і вагових товарів, забезпечуючи точність обліку.
 • Сканер штрих-кодів: застосування штрих-кодів спрощує процес сканування і продажу товарів, забезпечуючи швидкість та точність обліку.
 • Модуль синхронізації з інтернет-магазином: спрощує облік і продаж товарів онлайн, забезпечуючи синхронізацію з веб-сайтом.
 • Система дисконтних карток та обліку клієнтів: надає можливість вести базу клієнтів, надавати знижки та проводити акції для постійних клієнтів.
 • Ліцензія для термінального сервера: контроль та облік продажів по всій мережі кав'ярень з будь-якої точки світу.
 • Мобільний додаток Торгсофт: дозволяє продавцям здійснювати продажі на місці за допомогою смартфонів або планшетів, забезпечуючи онлайн-облік та передачу даних до центральної бази.

Бажаємо вам успіхів у веденні бізнесу, як свіжа піна латте, і невеликих витрат, як чашка ристретто. Нехай всі ваші клієнти починають свій день саме у вашій кав'ярні!