1. Новини Закарпаття

Іграшки для немовлят, які вам справді знадобляться

З появою немовляти в сім'ї батьки замислюються над тим, як всебічно розвивати малюка і що їм в цьому може допомогти. Оскільки іграшки в розвитку дитини дуже важливі, до вибору потрібно поставитись уважно. Ви легко виберете потрібну іграшку для немовляти на https://bigbaby.com.ua/product-category/dlya-malechi/.

Але не тільки іграшки допоможуть батькам всебічно розвивати малюка. Є багато товарів, які допоможуть зробити побут з дитиною легшим. Наприклад, манеж для малюка, в якому він може спокійно гратись, шезлонг, куди мама може покласти малечу та зайнятись своїми справами. Так мама буде в полі зору малюка, і він не буде капризувати. 

Які іграшки вибрати для немовляти?

Сьогодні є великий вибір іграшок для немовлят, які спрямовані на розвиток різних функцій у дитини. Наприклад, брязкальця допомагають тренувати увагу, а силіконові прорізувачі допомагають малюку легше пройти період, коли в нього ріжуться зубки. Розглянемо детальніше, які бувають іграшки для немовлят:

 

  • Логічні іграшки. Різноманітні мозаїки, конструктори, пірамідки та сортери допомагають малюку розвивати дрібну моторику та рефлекси ручок. Це пірамідки з кільцями, кубики, які потрібно один на одного складати. Як правило, вони забарвлені в різні кольори, що дає можливість малюку вивчати палітру кольорів.
  • Брязкальця та каруселі на ліжко. Такі іграшки привертають увагу малюка, тренують вміння концентруватися та розрізняти різні елементи. Навіть якщо дитина просто спостерігає за такою іграшкою, вона вже пізнає щось нове та вчиться концентрувати увагу. Також ви можете вибрати дитячий музичний килимок, який має напівзігнуту дугу з брязкальцями. Ви можете покласти на нього малюка, і він буде спостерігати за іграшками, що причеплені на дузі. Чудовий варіант, щоб зайняти увагу малюка, який ще не вміє самостійно перевертатися.

 

  • Музичні іграшки. Чудово, якщо іграшка ще має музичний супровід, пісні та віршики. Це допомагає розвивати слух малюка та відчуття естетики. А в багатьох випадках музична іграшка може допомогти заспокоїти дитину чи вкласти на денний сон.
  • М'які іграшки. Для немовляти м'яка іграшка буде цікава приблизно з 6 місяців. Як тільки малюк починає активно повзати та перевертатись, можна купити йому м'яку іграшку. Завдяки приємній м'якій тканині така іграшка буде допомагати в розвитку тактильних відчуттів малюка. А в перші місяці життя ви можете купити малюку плюшеву підвіску на візочок, так на прогулянці малюку буде цікаво спостерігати за іграшкою.

Щоб вибрати іграшку для немовляти, вам потрібно врахувати його вік. Для найменших діток іграшки мають бути лаконічні, приємні на дотик та мати не дуже яскраве забарвлення. Для малюків від 5 місяців іграшка може бути більш функціональна, щоб малюк міг крутити, витягати та смикати її елементи. Тому важливо, щоб всі елементи іграшок були надійно закріплені. Безпека і якість іграшок надзвичайно важлива, тому звертайте на це увагу, коли вибираєте товари для свого малюка.