1. Новини Закарпаття

Омбре: особливості та різновиди техніки

Пофарбувавши волосся, можна буквально моментально змінити свій імідж. При цьому зміни можуть бути як поверхневими, такими, що лише освіжають образ, так і кардинальними.

Пофарбувавши волосся, можна буквально моментально змінити свій імідж. При цьому зміни можуть бути як поверхневими, такими, що лише освіжають образ, так і кардинальними.

Для невеликих, але цікавих змін зовнішнього вигляду підійде фарбування омбре.

Пофарбувавши волосся, можна буквально моментально змінити свій імідж. При цьому зміни можуть бути як поверхневими, такими, що лише освіжають образ, так і кардинальними. Для невеликих, але цікавих змін зовнішнього вигляду підійде фарбування омбре. Цей сучасний вид мелірування підходить для будь-якої шевелюри.

Види омбре

Фарбування волосся омбре https://fastline.studio/services/coloring/ombre/ схоже на брондування, тому що колорист підбирає той відтінок, який всього на пару-трійку тонів відрізняється від натурального кольору. Завдяки такому підходу забезпечується природний візуальний ефект. Зазвичай різновиди омбре класифікуються за кількістю різних кольорів, довжиною волосся, для яких це фарбування виконується. Серед найпопулярніших:

 1. Деград (також називається розтяжкою кольору) – для цього виду фарбування використовуються три кольори і виконується таке омбре найчастіше на темні пасма. Розтяжка кольору повинна починатися від середини локонів і продовжуватись до кінчиків. Так досягається ефект природно знебарвленого волосся.
 2. Шатуш – особливістю техніки є утворення на шевелюрі горизонтальної точної лінії, що розділяє два різні кольори. Також цей вид фарбування називається двотональним.
 3. Тіньове омбре – може бути представлене у вигляді двоколірного фарбування. Коли пасма мають темний відтінок, попередньо виконується розтяжка кольору, після чого світлі ділянки локонів додатково забарвлюються в яскраві, сміливі кольори: червоний, синій або рудий.
 4. Зворотне омбре – фарбування виконується переважно на коренях волосся, а не на кінчиках, як у попередньому прикладі.

Чим коротше волосся, тим омбре більше нагадує балаяж-техніку. Взагалі каліфорнійське мелірування, балаяж та омбре схожі між собою. 

Як фарбують темне і русяве волосся

Коли тільки-но з'явилася техніка омбре, її робили лише на темне волосся. Це пояснюється просто: на чорних і темних локонах це мелірування виглядає найбільш виграшно. Однак зараз і для русявого або зовсім білого волосся це спосіб грамотно і красиво його пофарбувати за допомогою цієї техніки, освітлюючи деякі частини локонів до попелястого або платинового.

Послуга фарбування омбре входить у сети салону краси в Солом’янському районі. Буквально за 180 хвилин ви можете отримати ще й гарний манікюр. Це дозволяє отримати вау-результат настільки швидко, як це тільки можливо. Фарбування із застосуванням техніки омбре проводиться наступним чином:

 • якщо маєте чорне волосся, на першому етапі проводиться змивка кольору;
 • колорист розділяє всю масу волосся на кілька зон, збираючи на маківці частину локонів за формою ромбика (надалі це допоможе зробити максимальний ефект природності);
 • пасма, зібрані на маківці, затягуються так, щоб вони не заважали в процесі роботи перукарю;
 • локони, що залишаються вільними, начісуються гребенем або щіткою з натуральними вовняними шерстинками;
 • починається етап первинного фарбування, який полягає у нанесенні першого тону фарби (до речі, чим темніші локони, тим більше відтінків необхідно використовувати);
 • нанесений фарбуючий склад розтягується за допомогою пензлика;
 • фарба після деякого часу впливу змивається, а замість неї наноситься тонік, що додає пігментів, що фарбують;
 • наноситься наступний освітлювальний склад (важливо пам'ятати про те, що для класичного фарбування неприпустиме застосування неприродних кольорів, тому для темноволосих не можна вибирати руді відтінки, а за наявності вони обов'язково перефарбовуються за допомогою тоніка);
 • процедура повторюється, поки всі вибрані кольори фарби не будуть нанесені.

Кваліфіковані перукарі-стилісти, які працюють у салоні краси, використовують для омбре-фарбування спеціальні порошки, що змішуються у певній пропорції. При цьому співвідношення підбираються, виходячи з натурального або вже наявного кольору волосся. Оскільки при складному омбре-фарбуванні кінчики можуть виснажуватись, то краще робити мелірування тільки професійними складами, з невеликим відсотком хімічно активних агресивних речовин.