1. Новини Закарпаття

Що таке медіація

Що таке медіація

Процес вирішення конфлікту між двома або більше сторонами за допомогою незалежної третьої особи називається медіацією. Медіатор допомагає людям спілкуватися та знаходити взаємоприйнятне вирішення спору чи конфлікту. Він не приймає рішення за сторони і не виносить судових вердиктів, лише допомагає їм домовитися між собою.

Спеціальність магістра медіації забезпечує студента необхідними теоретичними знаннями та практичними навичками. Під час навчання ви оволодієте технікою спілкування, управління конфліктами та міжкультурної комунікації, які можуть бути корисні у різних професійних галузях, таких як право, бізнес, освіта, охорона здоров'я та багато інших.

Значення медіації для суспільства

Медіація — це альтернативний метод вирішення конфліктів, який може бути швидшим, дешевшим і менш формальним, ніж судовий розгляд. 

Вона має значення для суспільства:

  • допомагає вирішувати конфлікти та зменшувати напруженість у різних сферах життя;
  • зміцнює суспільні відносини та підвищує довіру між людьми;
  • допомагає знаходити компроміси та досягати взаємовигідних рішень, що сприяє зменшенню конфліктів та покращенню якості життя в суспільстві;
  • сприяє кращому розумінню та повазі різних точок зору;
  • допомагає зміцнити мир та стабільність у суспільстві;
  • зменшує навантаження на судову систему та підвищує її ефективність.

Застосування методології бережливого виробництва та використання принципів медіації в рамках цих процесів, що підтверджується сертифікацією LEAN IIBLC®, може призвести до покращення ефективності та якості продукції чи послуг. Це забезпечує позитивну зміну рівня життя людей та підвищення економічних показників. Отримавши об'єктивну та незалежну сертифікацію знань методології LEAN, фахівці та компанії можуть довести свою кваліфікацію та рівень компетенції у цій галузі. Це гарантовано робить їх привабливими на ринку та забезпечує довіру до них.

Результати навчання на магістра медіації

Очікувані результати навчання на магістра медіації включають розвиток професійних навичок та знань для ефективного управління конфліктами, покращення комунікації, здатності працювати з людьми різних культур та рівнів складності суперечок. Проходження курсу може призвести до підвищення рівня самоусвідомлення, лідерських якостей, кваліфікації та покращення кар'єрних можливостей у різних сферах діяльності.