1. Новини Закарпаття

Як переказати гроші з Польщі в Україну

ТОП найкращих онлайн компаній для переказу грошей з Польщі в Україну

Останнім часом з'явилася велика кількість онлайн компаній, за допомогою яких можна переказати гроші з Польщі в Україну. Однак умови і тарифи на грошові перекази у компаній різняться.

Сервіс порівняння грошових переказів FromTo.money підготував для вас список найкращих компаній для відправки грошей з Польщі в Україну. Для отримання актуальної інформації про вартість і доступні варіанти скористайтеся сайтом https://fromto.money/uk/perekaz-koshtiv/v-ukrainu.

1. TransferGo

TransferGo не утримує комісію і застосовує пільговий курс обміну валюти при перших двох грошових переказах з Польщі в Україну.

Валюти

Компанія TransferGo надає широкий вибір валют для здійснення грошового переказу з Польщі в Україну. Надіслати переказ з Польщі можна в польських злотих або євро. А отримати гроші в Україні можна в гривнях, євро або доларах.

Способи оплати та отримання переказу

Для оплати переказу з Польщі можна використовувати кредитну картку, дебетову картку або рахунок у польському банку. А для отримання, картки Visa і Mastercard або рахунок в українському банку.

Швидкість зарахування грошей

При надсиланні грошей з картки на картку, зарахування відбувається протягом 30 хвилин. А при відправленні коштів з рахунку або на рахунок, переказ займе до двох робочих днів.

2. PaySend

PaySend утримує фіксовану комісію 1,5 євро або 4,9 польських злотих за переказ грошей з Польщі в Україну.

Валюти

Через PaySend можна надіслати переказ із Польщі в польських злотих або євро. А в Україні отримати гроші в гривнях або доларах.

Способи оплати та отримання переказу

PaySend дає змогу здійснити оплату трансферу з Польщі за кредитною або дебетовою карткою. А отримання переказу може бути здійснено на банківський рахунок або на картки Mastercard і Visa.

Швидкість зарахування грошей

Якщо гроші відправлено на українську банківську картку, то швидкість зарахування становитиме кілька хвилин. А якщо переказ відправлено на банківський рахунок в Україні, то зарахування відбувається зазвичай того ж дня.

3. Wise (раніше TransferWise)

Wise зазвичай встановлює вигідний обмінний курс при надсиланні грошей з Польщі в Україну, але при цьому цей сервіс нараховує комісію, яка залежить від суми переказу.

Валюти

Скориставшись Wise, відправник із Польщі зможе здійснити оплату переказу в польських злотих, євро та доларах. Адресат в Україні, своєю чергою, зможе отримати кошти в гривнях, євро, а також доларах.

Способи оплати та отримання переказу

Відправляючи гроші з Польщі, можна скористатися доволі широким переліком доступних способів внесення коштів, включно з банківським рахунком, дебетовою та кредитною картками, прямим дебетуванням, iDeal або SOFORT. Гроші надійдуть одержувачу на банківський рахунок в Україні.

Швидкість зарахування грошей

Залежно від способу переказу грошей, швидкість зарахування варіюватиметься від кількох хвилин до двох днів. Найшвидший варіант для відправки грошей в Україну - відправити гроші з польської банківської карти.

4. Profee

За допомогою Profee можна швидко і без комісії відправити гроші з польської банківської картки на українську.

Валюти

Для здійснення грошового переказу з Польщі в Україну, Profee може запропонувати тільки одну валютну пару. Для оплати переказу використовуються польські злоті, а для отримання - українські гривні.

Способи оплати та отримання переказу

Через Profee можна надіслати гроші з Польщі в Україну з карту на карту. Для цього підійдуть картки платіжної системи Visa або MasterCard. Оплатити переказ із Польщі також можна через Apple Pay та Google Pay.

Швидкість зарахування грошей

Зарахування грошей з картки польського банку на картку українського банку відбувається протягом лише кількох хвилин.

Якщо у вас залишилися запитання

Який найшвидший спосіб надіслати гроші з Польщі в Україну?

Якщо ви шукаєте найшвидший спосіб відправити гроші з Польщі в Україну - зробіть переказ з картки на картку, використовуючи відповідні онлайн компанії грошових переказів. Гроші надійдуть одержувачу в Україні протягом декількох хвилин.

Як переказати гроші з Польщі в Україну з картки на картку?

Для того, щоб переказати гроші з картки на картку з Польщі в Україну, ви можете скористатися послугами TransferGo, PaySend або Profee.

Який найвигідніший спосіб переказу грошей із Польщі в Україну?

Онлайн компанії грошових переказів встановлюють різні комісії та курси обміну валют. Порівняти доступні пропозиції та вибрати найбільш вигідний спосіб переказу грошей з Польщі в Україну допоможе сервіс FromTo.money.