1. Новини Закарпаття

Купити троянду - це просто в любу пору року

Сучасним покупцям пощастило багато в чому і особливо в тому що стосується покупок. Слова дефіцит у сучасному суспільстві не існує – є все і в будь-який час. Навіть квіти доступні і зимою і літом, як «рідні» так і екзотичні.

Ну а оскільки королева квіткового царства відомо хто, то нікого не дивує що коли виникає питання яку саме квітку придбати, то у 9 випадках із 10-ти споживач вирішує купити троянди. Це нікого не дивує, бо вони не тільки красиві, а шалено різноманітні і підібрати їх вийде як для солідної пані, так і молодої панянки, як для респектабельного мужчини, так і для молодого парубка. Консультанти УкраФлора допоможуть розібратися з цим різноманіттям «королев» квіткового царства і підберуть найкращий варіант по доступній ціні.

Троянда – це дорого?

Існує стереотип, що троянда це дуже дорого і придбати такі квіти по бюджету не всім. Але це не так. По-перше ціни на квіти дуже демократичні. По-друге, на вартість впливає багато факторів в тому числі:

  1. Країна походження;
  2. Розмір ;
  3. Висота;
  4. Колір;
  5. Ексклюзивність сорту.

Перерахувати всі існуючи різновиди троянд неймовірно складно. Квіти відрізняються по кольорам, формі пелюсток, розмірам (як самого бутона так і стебел). Кожен може обрати свої мільйони троянд щоб подарувати коханій людині. До речі, троянди вважаються квітами кохання і існує справжній трояндовий етикет. Отже обирати колір квітів треба дуже обережно бо троянди:

  • Червоної тональності – то квіти кохання;
  • Білі (блідо рожеві, чайні, бежеві)  - то квіти цнотливості і вони доречні у букетах нареченої;
  • Жовті – кажуть до розлуки;
  • Чорні – до печалі… але з цим можна посперечатися. Бо якщо вам до вподоби оригінальність у всьому в тому числі у квітах, то купити троянди синього чи чорного кольору буде вдалим рішенням.

На вітчизняний квітковий маркет троянди привозять з різних країн і це також впливає і на ціну питання і на зовнішній вигляд.

Дарувати актуально як одну троянду (як правило вибирають велику квітку) так і в букеті. Причому для створення букету можуть використовуватися як квіти одного кольору, розмірів і сорту, так і різні. Все залежить від ваших смакових уподобань. Головне, що вибір квітів величезний і цей асортимент постійно поповнюється. Крім того, всі запропоновані квіти свіжі і якісні.

Отже милувати око будуть довго і радувати ароматом. І нарешті, є можливість вибрати екземпляри які і по ціні вписуються у визначений бюджет. Не дивно, що саме ідея купити троянди виникає тоді коли необхідно презентувати букет коханій жінці, мамі, сестрі і навіть колезі. Адже на відміну від інших квітів які чітко розділені на «чоловічі» та «жіночі», саме троянда є універсальним варіантом. І  консультанти UkrаFlora вже готові вас в цьому переконати.