1. Новини Закарпаття

Мотоджинси – зручно, безпечно та стильно

Якщо звичайний одяг існує для того щоб підкреслювати вашу індивідуальність, захищати від холоду (якщо мова про зимній), дозволяти демонструвати оточуючим ваш смак і статус, то спеціальні екіпіровки як правило в першу чергу створюються для безпеки та комфорту. Так одяг для мотоциклістів – то окремий вид екіпіровки, до розробки якої підходять дуже ретельно.

Те що шоломи – то основна і обов’язкова частина екіпіровки, знають всі. Але спеціальні штани, куртка і рукавиці теж варто придбати, бо тільки в комплекті всі ці елементи здатні забезпечити високий рівень і комфорту  і безпеки людини під час катання на двоколісному залізному коневі. Хтось скаже що це додаткові витрати і взагалі непрактично. Але експерти Мотостиль готові з цим посперечатися. Подивіться на мотоджинси – на перший погляд, не знаючи що це елемент спеціальної екіпіровки, ви не здогадаєтеся про їх відмінність зі звичайними шатами з деніму. Отже це вже практично, бо придбавши мотоджинси ви отримуєте  предмет гардеробу з двома функціями – і частина екіпіровки і частина стандартного гардеробу. Отже придбання мотоджинсів, якщо ви катаєтеся на мотоциклі – це вигідно правильно і дуже практично.

Модні рішення і для нього і для неї

Тим більше така покупка буде приємною і вдалою, бо мануфактури пропонують мотоджинси у різних виконаннях як в плані дизайну, такі і кольорів. Адже після того як панянки все частіше стали кататися на мотоциклах виробники просто були змушені запропонувати в колекціях жіночі серії. Отже придбати мотоджинси вийде і для чоловіка і для жінки. Причому відрізнятимуться вони по різним параметрам, але всі варіанти будуть виготовлені зі спеціальної супер міцної тканини  - деніму з посиленими кевларовими волокнами. Такий апргрейдинг тканини провели для того щоб зробити її максимально витривалою і здатною витримувати зіткнення з дорожнім покриттям. В результаті ноги та сідниці мотоциклістів захищені. Крім того, мотоджинси оснащені спеціальним вставки які зменшують навантаження на тіло під час удару. І чим більше таких вставок – тим більший рівень безпеки. Мотоджинси зручні ще й тим що за ними просто доглядати, на відміну від шкіри яку не випереш, з денімом навіть з посиленими волокнами таких проблем немає. Отже мотоджинси це:

  • Стильно;
  • Практично;
  • Функціонально;
  • Комфортно;
  • Безпечно;
  • Доступно.

Така мотоекіпіровка коштує чимало. Але для того щоб заохотити мотоциклістів її купувати в повній комплектації, виробники пропонують різні рішення і в плані ціни. Тому купити мотоштани а саме мотоджинси буде по бюджету різним споживачам.

Оцінити доступні варіації допоможуть фото і описи. А якщо вам потрібна детальна консультація – спеціалісти Motostyle завжди радо допоможуть з вибором оптимального экземпляру. Тим більше що вибір справді дуже великий.