1. Новини Закарпаття

Бітумна черепиця Tegola: переваги та огляд колекцій

Бітумна черепиця Tegola: переваги та огляд колекцій

Італійська корпорація Tegola – один із лідерів у сфері виробництва матеріалів для м'якої покрівлі. Компанія присутня на ринку понад 40 років, щорічно включає в асортимент нові колекції, які продаються у 73 країнах, зокрема в Україні. Матеріал має низку ексклюзивних переваг.

Переваги гнучкої черепиці Tegola

Бітумні покриття бренду мають багатошарову структуру. В основі - APP-модифікований бітум із теплостійкістю 140 °C, армований скловолокном. Бітум натуральний, видобувається у Венесуелі. Зовнішнє покриття – базальтова крихта з нульовим вологопоглинанням. Виворітна поверхня захищена шаром полімерної плівки.

Ключові переваги матеріалу:

  • термін служби від 25 років;
  • міцність, морозостійкість, забезпечена запатентованою технологією виготовлення скловолокна;
  • стабільність форми на весь термін експлуатації;
  • насиченість кольору, збереження палітри тривалий термін;
  • універсальність щодо архітектурних проєктів;
  • висока шумоізоляція.

Перелік переваг вигідно доповнює нескладний монтаж. Облаштовувати покрівлю дозволяється за будь-яких погодних умов.

Популярні колекції

У каталозі бренду – 9 колекцій, 6 варіантів нарізки, понад 30 кольорів. Є серії для складних кліматичних умов, наприклад Nordland. Особливості лінійки:

  • стійкість до перепадів температури, сонячної активності;
  • адаптованість до снігових навантажень;
  • збереження властивостей за сильних вітрів.

За бажанням імітувати цегляну кладку варто купити черепицю лінійки Classic з прямокутними гонтами. Палітра кольорів сформована природними відтінками, які чудово вписуються в заміські пейзажі.

Відмінні експлуатаційні характеристики матеріалу з колекції Alpin. Для зовнішнього покриття використовують керамізовані фракції, що забезпечує надійний захист від ультрафіолету. Захисний шар – кремнієвий пісок, для надійного транспортування, зберігання.

Для шанувальників покрівель "під старовину" розроблена ексклюзивна колекція "Преміум" з кам'яною крихтою як верхній шар. Особлива технологія фарбування гонтів надає покрівлі об'єму.

Де купити продукцію?

Компанія Terizo у Києві – офіційний дилер італійського бренду, виступає одночасно продавцем будівельних матеріалів та підрядником для виконання покрівельних робіт.

У каталозі Terizo – бітумна черепиця Tegola, IKO, Katepal. Статус офіційного представника дає змогу декларувати вигідні ціни на продукцію. Додаткові послуги: демонстрація матеріалів у шоурумі, розрахунок вартості, професійний монтаж бітумної черепиці, консультації.