1. Новини Закарпаття

Розробка сайтів: примха чи виробнича необхідність

Сьогодні важко уявити бізнес, не представлений в онлайні, адже без цього неможливе не лише подальше масштабування, але й просте функціонування. І дійсно, хто знатиме про компанію, якої немає в Інтернеті? Хіба що родичі співробітників та працівники з сусідніх офісів.

Тому можна впевнено констатувати, що розробка сайтів вже давно стала невіддільною частиною сучасного бізнесу, оскільки вони дозволяють залишатися доступними цілодобово та з будь-якої частини світу. На сьогодні сайт - це візитна картка, за якою відвідувач й формує своє перше враження про організацію. Не дивно, що на ринку існує чимало компаній, які займаються розробкою сайтів.

Чому саме Wezom?

Головним питанням для компанії стає вже не створення сайту, а пошук надійної команди розробників. Як же обрати професіоналів на ринку IT-розробки, де кожний фрилансер обіцяє все й одразу, але часто все закінчується проваленими дедлайнами, “кривим” кодом та неприйнятним функціоналом? Головне - не поспішати й виважено підійти до процесу пошуку, звертаючи увагу не лише на цінники у прайсі, але й на досвід роботи компанії на ринку, реалізовані нею успішні кейси та відгуки минулих клієнтів.

Компанія Wezom має понад 20 років успішного досвіду роботи у галузі розробки сайтів. Це стало можливим завдяки команді професіоналів, здатних створити розробку будь-якого рівня складності. Зокрема, компанія пропонує послуги з розробки будь-яких онлайн-порталів - від простих лендінгів та сайтів-візиток до інтернет-магазинів та корпоративних сайтів.

Що пропонує компанія? 

Замовляючи сайт у Wezom, ви отримуєте повний цикл робіт зі створення цифрового продукту. Сюди входить розробка дизайну, програмування, створення контенту, налаштування і тестування створеного сайту. Крім того, розробники можуть навчити клієнта або його співробітників як користуватися ресурсом та забезпечити його технічну підтримку на випадок виявлення багів.

Завдяки великому досвіду розробки для різноманітних галузей бізнесу, Wezom індивідуальний підхід до кожного клієнта, з врахуванням всіх особливостей та вимог його бізнесу.

Також компанія пропонує свої послуги з просування вже готових сайтів. Це охоплює пошукове просування, контекстну рекламу, просування у соціальних мережах та інше. Таким чином, клієнти компанії можуть централізовано отримати всі необхідні послуги зі створення та просування сайту. Також розробники гарантують якісну технічну підтримку та обслуговування сайту після його релізу.

Замість висновка 

Тому не варто ризикувати, реагуючи на пропозиції, де вам обіцяють “золоті гори” зі строками “зробимо все на завтра”. Обирайте професіоналів, які гарантовано виконають ваш проект якісно та в зазначені терміни. Адже сайт має не просто відповідати вимогам клієнта, але й бути ефективним інструментом для зростання та розвитку його бізнесу в інтернеті.

Якщо ви маєте намір діяти - не гайте часу, звертайтеся, ми завжди готові вам допомогти.

Джерело: https://wezom.com.ua/ua/razrabotka_sajtov