1. Новини Закарпаття

Композитна арматура – подробиці

Сучасний будівельний матеріал, композитна арматура користується особливою популярністю в сучасному світі. Її успішно використовують для армування бетону, а також зміцнення багатошарової кладки стін. На сайті https://polyarm.pro/ ви зможете ознайомитись із пропозиціями від POLYARM. Для вас – якісна композитна арматура, а також інша продукція, якісна та доступна за ціною. Ви зможете вивчити пропозиції, без зайвого часу, завдяки зручному розташуванню у відповідних розділах.

З основних сфер застосування композитної арматури варто виділити будівництво та дорожнє будівництво. Також композитна арматура використовується для армування фундаментів, бетонування паркування. І це далеко не всі сфери використання якісного та надійного матеріалу.

Композитна арматура відрізняється від звичайної тим, що вага композитних прутів набагато менша. Також варто виділити стійкість до корозії та діелектричні характеристики.

Успішно використовують композитну арматуру для фундаменту. Композитна арматура перевершує металеву. Тут варто виділити меншу вагу та високі показники міцності. Крім того, велика стійкість до корозії – вагомий аргумент для вибору композитної арматури.

У складі композитної арматури є вуглецеві або скляні волокна. Перетин залежить від базових матеріалів під час виробництва.

Є маса переваг у якісного та надійного матеріалу. Варто відзначити легкість завдяки малій вазі. Крім того, композитна арматура стійка до хімречовин та вологи. Серед переваг варто виділити і діелектричні властивості. Вона не проводить струму, що призводить до окислення металу. Композитна арматура не перешкоджатиме проходженню радіосигналів. Тут величезний вибір перерізів, також розмірів стрижнів. Не виникне труднощів із транспортуванням, а також зберіганням. Варто виділити і таку важливу властивість як пожежна безпека. Також варто додати пружність матеріалу, довговічність.

При виборі композитної арматури важливою є однорідність кольору стрижня. Це гарантує якість. Також слід звернути увагу на відсутність тріщин. Значно розташування та зовнішній вигляд ребер. Вони не повинні бути врізані в стрижень. Важливо, щоб вони не відшаровувалися від нього.